Sayfa 363/1000 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Asiyi diyor yannis anlasilma olmasin, vurdurum derkene baska yerlere cekmeyin, sakin ha...
    Adam bidonsuz gezmiyor
    Bidon anlamında diyom bi donsuz derken

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Adam bidonsuz gezmiyor
    ..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Adam bidonsuz gezmiyor
    Donsuz bebeklik fotograflarim var, ozelden gonderebilirim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şu anda depolarda yok çıkmadı piyasaya normalde 15 eylülden sonra çıkardı. Bu sene ekimi bulur dedi eczane her sene vurdururum
    Ah bende öyle olabilsem bende alerjiden kaynaklı sürekli grip gibi oluyorum. Anlayacağınız kronik grip desem yeridir. Bulamadım şunun şifasını. son 3 4 yılda ortaya çıkar kaybolurdu. artık hep beraberiz 8 aydır...

5. 1 ay önce aşı ithalatçısı arkadaş , ''sağlık bakanlığından arıyorlar,ofisi kapattık, telefonlara çıkmıyoruz'' demişti.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Oh yaaa...su vergi mevzusu kapandi ya cok sevindim...
    Topic eski nesesine kavustu 😀😀

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ah bende öyle olabilsem bende alerjiden kaynaklı sürekli grip gibi oluyorum. Anlayacağınız kronik grip desem yeridir. Bulamadım şunun şifasını. son 3 4 yılda ortaya çıkar kaybolurdu. artık hep beraberiz 8 aydır...
    https://www.bilgiustam.com/sifa-deposu-tuz-magaralari/
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8. Sakarya da iken bir dönem 5 yıl kronik bronşit iken 30 kg yakın tuzu evin her köşesine sermiştim. Hamam çok iyi geliyor. Akşamları daha iyiyim. vs vs yine tuz alayım eve bari... Şu an Ankara'dayım eski yurdum da ama yine de alerji devam. Geçen senelere ben ve çocuklarımda 3üç beş saatte belirtiler kaybolur giderdi. Ben bunu onlarca kere yaşadım. ilk 40 gün geçti sonra semptomlar değişti ve sıkıntı arttı. Ne yapacağım bilmiyorum. Hacettepe de baya tetkik yapıldı normal veriler. Ama alerjik belirtiler ortada. Belli yerlerde azalıyor. Alanya'da baya rahatladım. Bilgisi olan yazabilir. Forumu meşgul ettiğim için özür dilerim.

Sayfa 363/1000 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •