Sayfa 371/1000 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

BAKIN SON KEZ YAZIYORUM
    BENİMLE UĞRAŞMAYIN.
    CEVABINI MİSLİYLE ALIRSINIZ.
    Sayın Reha Kaya sizin adınızı yazmamışım. Size ayrıca hoşça kalın.
    Yaşının adamı olmak budur. Reha Bey gibi olmaktır. Ortamı germek değildir. Hoş görülü olmaktır. Espriyle anlatmaktır bazen bazı şeyleri.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,398
    Vergi, devlete ödenmesi zorunlu olan bir sistemdir. Devletlerin hepsini ayakta tutan unsurlardan bir tanesi de vergidir. Bu yüzden vergisini ödemeyen şirketler mükellefler cezalandırılmaktadır. Bunu ispat eden şikayetçiler ise duruma göre ödüllendirilmektedir. Vergi kaçırmanın cezası, idari para cezası olsa da kaçırdığı verginin miktarına göre hapis cezasına kadar gidebilmektedir.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    London Ankara
    Gönderi
    2,262
    Vadenin bitimine 5 gun kaldı
    piyasada 6.30 dan alıcı bulan dolara
    MB vadelide short yaparak ben 6.26 dan satıyorum diyor
    şayet 5 gun sonra 6.26 altına gelmeyecekse bu resmen en hafif tabirle
    dangalaklık anlamına gelmiyor mu? any idea?

4. ben de bir hırsızım. Sanırım her insan hayatının bir döneminde bilerek ya da bilmeyerek hırsızlık yapıyor. Ben bilerek yapıyorum. Kira beyannamesi vermedim. Vergi ödemiyorum.

Bold senin..(SİZİN)

Dalkavuk sensin..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Seviyesiz,terbiyesiz tamam da,dalkavuk nedir be ya..
    Bora beye, dalkavukluk yaptin mi, zannetmiyorum emme kendin soyle, onu deyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

[QUOTE=Arc en ciel;2661642]Konuyu kapatmadılar. Çıktılar iki koldan hırsız diyorlar bana.[/QUOTE

hırsız enflasyon kanalıyla vatandaşın cebinden çaktırmadan parasını yürüten mekanizmanın başındakilerdir.!!!
    Enflasyon Ne kadar yüksek olursa soygunda o kadar çok olur.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bora beye, dalkavukluk yaptin mi, zannetmiyorum emme kendin soyle, onu deyor!
    Kimseye dalkavukluk yapmadım,kendi dalkavukluğunu örtbas çabasında kenarımın avugatı..

Forumu okurum..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Arkadaşlar sn arcencıel hem hanım hem avukat .Bu kadar tehlikeli bir bileşimle uğraşılır mı.))))))))))Yanlış şeetmişiz konuyu deyin kapatın gitsin valla.Yoksa güzelim forum hepten tatsız tuzsuz bir yer olacak.Ben de nıckımın hakkını vereyim .Sn arcencıel bence haklı olduğunuz noktalar çok, yazdım da zaten düşüncelerimi.Ama gereksiz olur konuyu daha fazla uzatmak gibi geliyor bana.Neyse gene de herkes kendi bilir tabi ne yapacağını,benim elimden ancak bu kadarı gelir valla )))))))

Sayfa 371/1000 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •