Sayfa 431/1000 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ahaber : Erdoğan , Trump konuşurken salonu terk ediyor : Son dakika
    Cüneyt Özdemir : Erdoğan'ın salonu terk etmesi gibi bir şey yok, konuşma sırası Erdoğan'da o da BM kürsüsünün arkasındaki salona geçiyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by streneee Yazıyı Oku
    Burada da alıntı yaptı biri . TL uzlaşmalı döviz satım ihaleleri 28 eylül de son buluyormuş. Bir daha ihale açılıp açılmama durumu da belli değil. TCMB nın vadeli de pozisyon alması yetecek mi piyasaya ? spotta dolar ne olur ? muhtemelen canlıya koşacaklar pozisyon kapatmak isteyenler .
    İhalelerin sonlandırılmasının bir diğer nedeni de piyasanın bu ihalelere ilgi göstermemesi olabilir. Ayrıca tcmb piyasa canlıya koşmasın diye VIOP'ta almayı canlı almaya göre epey avantajlı kılıyor. Komik bir şekilde yıllık TL forward faizini %8 olarak belirlemiş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cüneyt Özdemir : Erdoğan'ın salonu terk etmesi gibi bir şey yok, konuşma sırası Erdoğan'da o da BM kürsüsünün arkasındaki salona geçiyor.
    Trump'ın konuşma sırası 2, Erdoğan'ın 4. Hangi kaynağın doğru söylediği konusunda muallakta kaldım. Zira arada 3. bir konuşmacı var. Yani salona geçmek için Trump'ın konuşmasının bitmesini beklemek için zaman var. Erdoğan beklememeyi mi tercih etti yoksa teknik olarak mı 2 konuşma önceden o salona geçiliyor onu bilemeyiz tabii.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Trump'ın konuşma sırası 2, Erdoğan'ın 4. Hangi kaynağın doğru söylediği konusunda muallakta kaldım. Zira arada 3. bir konuşmacı var..
    Trump konuşma sırasını kaçırdığı icin Erdoğan ‘dan hemen önceye alındı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Trump : OPEC ülkeleri fiyatları arttırmayı durdurmalı .

Ve Brent’in tepkisi

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Kuzey ulkelerindeki intihar orani yuksekliginin ekonomi yada sosyal durumla hicbir alakasi yok

Intihar oranlari havanin kapali oldugu ulkeler yada sehirlerde daha yuksek olur. Istatistik olarak kanitlanmis bir veridir
    Havanın kapalı ve yağmurlu olması ,insanları duygusal olarak yakınlaştırdığı ispat edilmiştir....Q!!

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Trump'ın konuşma sırası 2, Erdoğan'ın 4. Hangi kaynağın doğru söylediği konusunda muallakta kaldım. Zira arada 3. bir konuşmacı var. Yani salona geçmek için Trump'ın konuşmasının bitmesini beklemek için zaman var. Erdoğan beklememeyi mi tercih etti yoksa teknik olarak mı 2 konuşma önceden o salona geçiliyor onu bilemeyiz tabii.
    Trump gec kalmis trafikten, 3. onun yerine konusmaci olmus.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Trump konuşma sırasını kaçırdığı icin Erdoğan â€ËÅ“dan hemen önceye alındı .
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Trump gec kalmis trafikten, 3. onun yerine konusmaci olmus.
    O zaman ahaber her zamanki fevkalade mükemmel ötesi haberciliğini sergiliyor demek ki.

Sayfa 431/1000 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •