Sayfa 470/1000 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Fed/Powell: Ekonomimiz güçlü, büyüme sağlıklı patikada ilerliyor, işsizlik düşük

Fed/Powell: Ancak bu her şey yolunda demek değil, Amerikalıların tümü büyümeden aynı şekilde yararlanamıyor

Fed/Powell: Ekonomik büyümenin faydaları tüm Aerikalılalara ulaşamadı

Fed/Powell: kısa vadeli faizler düşük olmaya devam ediyor

Fed/Powell: Faiz oranlarının normale yavaş yavaş dönmesi ABD ekonomisinde güçlü büyümenin sürmesine yardım ediyor

Fed/Powell: ABD finansal sisteminin bugün daha güçlü olduğuna eminim

Fed/Powell: ABD büyüme görünümü bir bütün olarak olumlu olmaya devam ediyor

Fed/Powell: Petrol fiyatlarının etkisiyle enflasyonda yüzde 2'nin üzerine çıkışın geçici olmasını beliyoruz

Fed/Powell: Fed enflasyonun sürdürülebilir bir temelde yüzde 2 civarında olmasını bekliyor

https://twitter.com/ForeksTurkey

2. Yuru dxy sigir daha ne bakiniyon yardır

*fed/powell: Ekonomimimz güçlü, büyüme sağlıklı patikada ilerliyor, işsizlik düşük

*fed/powell: Ancak bu her şey yolunda demek değil, amerikalıların tümü büyümeden aynı şekilde yararalanamıyor"

*fed/powell: Ekonomik büyümenin faydaları tüm aerikalılalara ulaşamadı

*fed/powell: Kısa vadeli faizler düşük olmaya devam ediyor

*fed/powell: Faiz oranlarının normale yavaş yavaş dönmesi abd eonomisinde güçlü büyümenin sürmesine yardım ediyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*fed/powell: Abd büyüme görünümü bir bütün olarak olumlu olmaya devam ediyor

*fed/powell: Fomc istihdam piyasasının güçlü olmaya devam etmesini bekliyor

*fed/powell: Fed enflasyonun sürdürülebilir bir temelde yüzde 2 civarında olmasını bekliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    sn. derinlikler, dişlerinize iyi bakınız. Dişçilerde fiyatlar uçuk. Teknik analizciler 5,60 ile 5,80 civarının görüleceğini sonra esas yükselişin başlayacağını anlatıyorlar.
    Bu anlatımlar malum medyada 24 saat tekrarlanınca ben bile inanmaya ve satmaya başlıyorum. Ama sonra hata yaptığımı anlıyor ve satışı kesiyorum. bankalardaki DTH çok iştah kabartıyor. El koysalar veya sabit kurdan TL. ye çevirseler, tüm yatırımcıyı ürküteceklerini biliyorlar. En iyisi merkez dolar satarak düşecek algısı ile dth ların çözülmesini sağlamak. yatırım tavsiyesi değildir.
    5.60 mı ? Kafamı kırarım 5.60 'a geri gelirse

Destekleyici ifadesi kaldırılmış ..

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    aslında bu sinyal doalr ı fişekletecek sinyal ama piyasa almadı sinyali
    Piyasanın nevri şaştı

Fed/Powell: FOMC açıklamasından "destekleyici" ifadesinin çıkarılması politika değişikliği işareti değil

Fed/Powell: Faizlerin kademeli şekilde artırılması, Fed'e gelen verileri dikkatli şekilde izleme imkanı veriyor"

Fed/Powell: Fed karar alırken siyasi faktörleri değerlendirmiyor

Sayfa 470/1000 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •