Sayfa 477/1000 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Israrla 6.07 - 08 - 09 a yapıştı.
    Ve bir haber bekliyor.Fed falan hikayeymiş.
    Ekim ayı , ekim ayı deniliyor.Kış sıkıntılı geçecek deniliyor.Komik bir ülkeyiz Brunson sonuçlanırsa ekonomi düzelecek gibi hava uyandırılmış. Umarım bırakılırda nasıl düzeliyormuş , nasıl refaha çıkıyormuş görürüz.Geldi bakalım ekim ayı ne olacakmış görelim.
    Bizim mantığımız bankaya kredi borcu olan işçi işten çıkarılırsam tazminatla kapatırım der ya bizimkisi de öyle brunson'ı verirsek minimum 100 milyar dolar para gelir

Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Yanlış adreslerde debelenmemek için, söz konusu topiğin linkini/bağlantısını özelden ya da genelden atabilirseniz sevinirim
    Hocam ben google a dolar artarken işyerlerinin son durumu ve ekşi sözlük yazıyorum hemen o topik geliyor.Benim teknoloji işi ingilizcem gibi tırt da o bakımdan ,link atma falan beni şimdi aşar.Ya hakikaten ben niye yaşıyorum ki,ingilizcem yok,teknoloji özürlüyüm var bende bir sıkıntı ya neyse )))))))))

Ha topiği bulursanız bağlantıyı buraya siz atabilirseniz cidden çok sevinirim,çok ama çok faydalı bir topik.)))))))))

4.  Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    soruldu diyor bunu paylaşmanızda ki amaç

hey allahım ya

Akbank, uluslararası piyasalardan 980 milyon ABD Doları karşılığı 285 milyon ABD Doları ve 591 milyon euro olmak üzere 367 gün vadeli sendikasyon kredisi sağladı. Kredinin maliyeti ABD Doları ve euro kısımlar için sırasıyla Libor+%2,75 ve*Euribor+%2,65

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Çevirme oranı belli mi?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hocam ben google a dolar artarken işyerlerinin son durumu ve ekşi sözlük yazıyorum hemen o topik geliyor.Benim teknoloji işi ingilizcem gibi tırt da o bakımdan ,link atma falan beni şimdi aşar.Ya hakikaten ben niye yaşıyorum ki,ingilizcem yok,teknoloji özürlüyüm var bende bir sıkıntı ya neyse )))))))))
    https://eksisozluk.com/dolar-artarke...-5754648?p=140
    Y.T.D.

8. 27 Eylül Perşembe 11:21 AKBANK 980 MİLYON DOLARLIK SENDİKASYON KREDİSİ ALDI. MALİYET LİBOR + %2,75 VE EURIBOR + %2,65

Sayfa 477/1000 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •