Sayfa 638/1000 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. memlekette dogruları söylecek stk bile kalmamış korku imparatorlugu şuan kabus un 1 alt derecesinde

klimalar açıkmı mikrofon tamam birazda yaylanalım grafikler tamam bakın burası çok önemli faziler düşecek enflasyon düşecek
    toplantı bitmiştir dagıla bilirsiniz

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    memlekette dogruları söylecek stk bile kalmamış korku imparatorlugu şuan kabus un 1 alt derecesinde

klimalar açıkmı mikrofon tamam birazda yaylanalım grafikler tamam bakın burası çok önemli faziler düşecek enflasyon düşecek
    Mussolinin damadi kont Ciano'da, disisleri bakanligi yapmisti, o aklima geldi nedense?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    memlekette dogruları söylecek stk bile kalmamış korku imparatorlugu şuan kabus un 1 alt derecesinde

.Çocukken aziz nesin in bursada(o zamanlar bursa sürgün yeriymiş)geçirdiği sürgün zamanlarını anlattığı sürgün romanını okumuştum.O zamanki sürgün nedeni komunistliğe yakıştırılan bir masum yazı.Aslında işin nedeni amerikaya karşı koz olarak memlekette komunizm tehlikesinin varlığını ispatlamak.E komunist olmadan da bu ispat yapılamıyor,3 5 tane azılı komunist lazım)))))))))Eh aziz nesinden iyi olağan şüpheli mi olur,arada komunizm tehlikesi azması istendiği zaman ilk içeri alınan aydınlardan biri aziz nesin ,tabi rıfat ılgazda benzeri durumda.Aziz nesinin adı (karakolda) olan bir kitabı da var ne saçma sapan nedenlerle hakkında ne cezalar istenmiş,neler çekmiş,o kitapta anlatıyor ,bizim hukuki sistemi çocuk yaşta ben o kitaptan öğrendim))))))Bizim hukuki sistem şüpheliye ve itirafa dayalı,ya bir şekilde allem kallem itiraf ettiriyorlar))))) anladınız siz onu ya da savcı suçluyor sen masum olduğunu sisteme ispatlıyorsun olay basit yani )))))).Neyse allahtan artık bu tarz şeyler yok,komunizm falan bitti de rahatladık di mi arkadaşlar )))))))

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Mussolinin damadi kont Ciano'da, disisleri bakanligi yapmisti, o aklima geldi nedense?
    sevgili reha abi senden hiç birşey kaçmıyor
    mc eleştiren ya cahil ya ihanet içinde
    adam litaratürüne 2 kelime ekledi onuda gitti kayın pedere dehledi

5. http://www.patronlardunyasi.com/habe...aklasti/211255

Hesabında 1 milyon lira veya üzeri parası olan mudi sayısı, ağustos sonu itibarıyla 2017’ye göre 53 bin 439 kişi artarak 192 bin 419’a yükseldi.

6. EPGİS’in Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre 09 10 2018 motorine 26 kuruşluk bir zam gerçekleştirildi. Ancak bu zam ÖTV’nin aynı oranda indirilmesiyle pompaya yansımayacak. Eğer ÖTV’den karşılanmasaydı motorin 6,32 TL yerine 6,58 TL’den satılacaktı.

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    .Çocukken aziz nesin in bursada(o zamanlar bursa sürgün yeriymiş)geçirdiği sürgün zamanlarını anlattığı sürgün romanını okumuştum.O zamanki sürgün nedeni komunistliğe yakıştırılan bir masum yazı.Aslında işin nedeni amerikaya karşı koz olarak memlekette komunizm tehlikesinin varlığını ispatlamak.E komunist olmadan da bu ispat yapılamıyor,3 5 tane azılı komunist lazım)))))))))Eh aziz nesinden iyi olağan şüpheli mi olur,arada komunizm tehlikesi azması istendiği zaman ilk içeri alınan aydınlardan biri aziz nesin ,tabi rıfat ılgazda benzeri durumda.Aziz nesinin adı (karakolda) olan bir kitabı da var ne saçma sapan nedenlerle hakkında ne cezalar istenmiş,neler çekmiş,o kitapta anlatıyor ,bizim hukuki sistemi çocuk yaşta ben o kitaptan öğrendim))))))Bizim hukuki sistem şüpheliye ve itirafa dayalı,ya bir şekilde allem kallem itiraf ettiriyorlar))))) anladınız siz onu ya da savcı suçluyor sen masum olduğunu sisteme ispatlıyorsun olay basit yani )))))).Neyse allahtan artık bu tarz şeyler yok,komunizm falan bitti de rahatladık di mi arkadaşlar )))))))
    Hiç olmadığı kadar komunizme yakın değil miyiz?İşçi sınıfının olmadığı garip bir komünizmden bahsediyorum tabi ki. Cemaat komünleri,laik komünler,fetöcü komünler,arap komünler,kürt komünler,büyük temizlik,polit büro.Stratejik ortağımız bile Rusya oldu.Tek fark,fakirlikte sosyal eşitlik gibi oldu,sermayedarlar kaçar herkes tabanda eşitlendimiydi adı komünizm denemese bile ne kadar fark kalıyor ki? Ona bakarsanız aslında İsrail'de komünist bir devlet değil ama içinde komünist yapılar mevcut,adı çok mühim değil yani.

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    10.8 Milyar Tl idi Dolar değil.
    https://tr.sputniknews.com/ekonomi/2...-biriken-para/

2017 'de 160 milyar tl imiş...

Sayfa 638/1000 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz