Sayfa 643/1000 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Albayrak: Bugün bu ortamda kar artırma amacıyla yapılacak her girişim kısa soluklu, yakın gelecekte çok daha büyük zararları beraberinde geçirecek adımlar olacaktır

Albayrak: Bugün spekülatif ataklarla fiyatlarda oluşan bu tablo kimsenin çıkarına değil

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Ekonomi mi bira fabrikası mi anlatılıyor ne bu köpük köpük yaw
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Albayrak: Ekonomi anlayışımızın temelinde insan var

Albayrak: Bizim ekonomi anlayışımızda topyekün milletçe kazanmak var

Albayrak: Fiyatlarda normalleşmenin sağlanacağı bir sürece giriyoruz
    Sanki başka ülkeden haber veriyor

Albayrak: Son bir haftadır iletişime geçtiğimiz tüm paydaşlarımız taşın altına elini koymayı bir ülke vazifesi olarak gördü. Tam paydaşların birlikte kazandığı bir tabloyu el birliğiyle oluşturacağız

Albayrak: Enflasyonla mücadele, fiyat istikrarı tek başına kurumların, bakanlıkların ya da devletlerin yürütebileceği bir mücadele değildir, 81 milyonun omuz vereceği bir mücadele olmazsa hep bir tarafı eksik ve yarım kalacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    fiyatta artışa yanlış demedim
    yazılan son bölümde
    4 kasım müteakip
    irandan dünyaya gaz petrol yok yazıyordu
    ona yanlış dedim
    4 Kasım'da Amerika'nın İran yaptırımları başlayacak diye biliyorum. Şu an Türkiye'nin durumu belirsiz. Eskiden muafiyet alabilmişti. Ama henüz Amerika muafiyet için olumlu görüş vermediğini söylüyor.
    Yeni bir gelişme var mı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Aşağıdaki yazı 26 Ekim 2013 tarihli BBC haberinden alıntıdır:

"Venezuela Cumhurbaşkanı Maduro, temel tüketim maddelerde stokçuluk yapmak ve fahiş fiyatla mal satmakla suçladığı tüccarları sorumlu tutuyor. Tüccarlar ise, hükümetin belirlediği fiyatların maliyetlerini karşılamadığını savunuyor."

Albayrak: Kamu olarak bizler de ne yapacağımızı tüm bu çerçevede çalıştık

Elektrik ve doğalgazda indirim ??

Albayrak: Tüm firmalarımızdan asgari yüzde 10 indirim yapmaları ve bu indirimi yıl sonuna kadar sürdürmeleri konusunda mutabık kaldık

Sayfa 643/1000 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •