Sayfa 839/1000 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Bizimkiler olaya temelden girmişler yine. Medeniyetimizin takvimi 1800 yılını gösteriyor nasılsa. Yalnız ön tarafa çevirmeli şarj kolu koymayı unutmuş ya da bu tomofilin üst model.

2. halk 32 gün 6,25
    3 lü hesap; dolar 4 , euro 2 , tl 24

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,408
     Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar,

Bir sorum olacak. Son zamanlarda ons altının, euro/dolar paritesinin ocak şubata kadar ciddi değer kaybedeceği, buna karşın dxy ve usdtry nin de değer kazanacağını okuyorum. Bunu grafiklerle de destekliyor fikirlerine değer verdiğim kişiler. Eğer dolar/tl artacak ve onsta da (800 dolarlara kadar düşüş bekleniyor!) düşüş olursa gram-tl bazında yerimizde saymış hatta eksiye bile geçmiş olacağız. Birkaç arkadaşım altından dolara döndü, sebebi bu onstaki düşüş sonrası ocak şubat gibi daha fazla gram altın alabilmek. Fikriniz nedir? Portfoyde yüzdece hatırı sayılır gram altın var.
    grafikten benim gördüğüm ons. 1205 e gevşeyip oradan hızlı bir şekilde 1400 e yakın bir yerlere zıplamasıdır, ons bana göre düşüş trendini tamamlamış yükselişine başlamıştır, tabii bu yükseliş yarış atı gibi olmaz adeta bir öküz edasıylya olur ve yılları kapsar, hadi yatırım tavsiyesi değildir yazayım

4. Kazığı kim yaladıysa yağı fazla kaçırmış :D beyaz eşytadaki ÖTV artışı nedir öyle evde Buzdalabı kullanmak bukadar özel lüks birşey olmamalı

http://www.ensonhaber.com/2019-otv-zamlari.html

5.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Kazığı kim yaladıysa yağı fazla kaçırmış :D beyaz eşytadaki ÖTV artışı nedir öyle evde Buzdalabı kullanmak bukadar özel lüks birşey olmamalı

Tasarıya göre alkollü içkilerde ÖTV yüzde 23.9 artacak.

Enflasyon sepetinde etkili olan sigara üzerinden alınan ÖTV 2019 yılında yüzde 2.8 oranında artacak.

Motorlu taşıtlar üzerinden alınan ÖTV yüzde 15.4 artacak.

Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyadan alınan ÖTV’nin, 2019’da yüzde 47.6 oranında artacağı öngörüldü.

Akaryakıt ürünlerinden elde edilen ÖTV ise 2019 yılında yüzde 20.2 artacak.
    Ekmeğe 25 kuruş zam yapılsaydı batmıştım ben

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,408
     Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Kazığı kim yaladıysa yağı fazla kaçırmış :D beyaz eşytadaki ÖTV artışı nedir öyle evde Buzdalabı kullanmak bukadar özel lüks birşey olmamalı

ençok ötv artışı beyaz eşyada olacakmış, geçen gün sektörden biri ötv kaldırılsın diye bağırıyordu., benim vatandaşımın karnı açken suriyeli kardeşlerimizi beslemek için elimizden geleni yapacağız,birde hala savunuyorlar 4 milyon suriyeliyi nasıl sindiriyorsa benim halkım

7.  Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    dolar aylık faiz oranı alan var mı ?
    32 günlüklerde vakıfbank 6.. veriyor .. günlük işleyen faizlerine 5 veriyorlar..
    Baktım simdi hesaba 365 gün için bile 3.55% veriyor. Hiç %4 üstüne çıktığını görmedim. Kaçırdığımız bisey mi var. Bankadan konuşarak mi aldınız bu oranı. Diger taraftan Ykb örneğin max%4 veriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ençok ötv artışı beyaz eşyada olacakmış, geçen gün sektörden biri ötv kaldırılsın diye bağırıyordu., benim vatandaşımın karnı açken suriyeli kardeşlerimizi beslemek için elimizden geleni yapacağız,birde hala savunuyorlar 4 milyon suriyeliyi nasıl sindiriyorsa benim halkım

telefonu yurtdışından aldığımız gibi artık tüm beyaz eşyaları da yunanistan'dan filan getirmek lazım, hem daha ucuz olur hem de çomar ekonomisine katkı sağlamayız

Sayfa 839/1000 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •