Sayfa 851/1000 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    hocam link var mı rica etsem teşekkürler...
    https://m.youtube.com/watch?v=EtyA3Kn-HQU&t=509s

Buyrun hocam.

2. Atilla Yeşilada birçok bankaya danışmanlıkta yapan biri. Sektörün tam ortasından. Insiderı kuvvetli. Boş konuşmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    çok teşekkürler çok güzel açıklamış daha ciddi olumsuzluklar oluşturacağını açıklamış...shortlara sahip çıkayım..

4. eurobond başlığı sinek avlıyor. buraya sorayım. şu bahsi geçen %7,5 faizli hazine eurobonduna girmek mantıklı mıdır/mümkün müdür?

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    eurobond başlığı sinek avlıyor. buraya sorayım. şu bahsi geçen %7,5 faizli hazine eurobonduna girmek mantıklı mıdır/mümkün müdür?
    Uzun vadeli bir yatırım ( 5 yıllık zannederim) , faizler daha yukarı giderse arada satılırsa zarar yazar ama ben satmam 5 yıl boyunca %7.5 Dolar faizimi alır yan gel yat yaparım diyen biri için bu faiz bir yıl öncesi çıkarılan Eurobond`lara göre çok iyi.

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Uzun vadeli bir yatırım ( 5 yıllık zannederim) , faizler daha yukarı giderse arada satılırsa zarar yazar ama ben satmam 5 yıl boyunca %7.5 Dolar faizimi alır yan gel yat yaparım diyen biri için bu faiz bir yıl öncesi çıkarılan Eurobond`lara göre çok iyi.
    benim niyetim vade sonunda satmak olur zaten. bi de vergi beyanı gerektiren meblağın altında kalmak (şimdilik). 50 k civarı.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    benim niyetim vade sonunda satmak olur zaten. bi de vergi beyanı gerektiren meblağın altında kalmak (şimdilik). 50 k civarı.
    50K da dolar 9 tl dahi olsa 34K beyan limiti altında kalıyorsun. sıfır stopaj (zaten) sıfır vergi kesintisi oluyor.. oradan hesap benimki.

*vade sonunu beklersen

not: aman ha.. başka beyan gerektiren geliri olmayan için geçerli bu dediğim.. ! artı hata bile olabilir bu bilgide. YTD

8. DOLARIN DURUMU ÇOK SAKAT EN UFAK OLUMSUZLUKTA DOLAR ŞHORTLAYANLARI BACAKLARINDAN TAVANA ASABİLİR. venezuella bolivyarının durumu ortada inşallah o duruma düşmeyiz.

Sayfa 851/1000 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •