Sayfa 866/1000 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876916966 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,921 - 6,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım eyt meclisten geçemez ki.Muhalefet artı mhp istese de icra yetkisi mecliste değil.Garip bir yönetim biçimimiz var cidden.
    Emeklilikte Güne Takılanları da emekli etseler şahane olur.

Pek çok tanıdığım 30 yıl önce giriş yapmış. Ancak toplam ödemesi 30 gün. Çok mağdur var.

Bugün memleketimizde işlerin nasıl pamuk ipliğine bağlı olduğuna küçük bir örnek yaşadık.Ortalık nasıl bir anda dağıldı di mi.Şimdi kendimize sormamız gereken soru şu önümüzdeki günlerde bizi brunson sonrası gibi dönemler mi bekliyor yoksa bugünkü gibi dönemler mi.Yani ne tarz olaylar daha etkin olacak.Olumlu diyenler dolar satsın, olumsuz diyenler alsın,mantıklı yaklaşım bu olmalı.

Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Emeklilikte Güne Takılanları da emekli etseler şahane olur.

Pek çok tanıdığım 30 yıl önce giriş yapmış. Ancak toplam ödemesi 30 gün. Çok mağdur var.
    prim gün sayısını ve senesini tamamlamış ama yaşa takılanlar için geçerli bi tasarı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım eyt meclisten geçemez ki.Muhalefet artı mhp istese de icra yetkisi mecliste değil.Garip bir yönetim biçimimiz var cidden.
    meclisten geçer ancak veto edilirse akp ye sıkıntı yaratır yasa
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

1999 yılında çıkarılan yasa nın iptali icin meclis gerekli
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

Bugün memleketimizde işlerin nasıl pamuk ipliğine bağlı olduğuna küçük bir örnek yaşadık.Ortalık nasıl bir anda dağıldı di mi.Şimdi kendimize sormamız gereken soru şu önümüzdeki günlerde bizi brunson sonrası gibi dönemler mi bekliyor yoksa bugünkü gibi dönemler mi.Yani ne tarz olaylar daha etkin olacak.Olumlu diyenler dolar satsın, olumsuz diyenler alsın,mantıklı yaklaşım bu olmalı.
    Hocam, bugün mü
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

Şu ana kadar görülen o dur ki payanda MHP lideri BAHÇESİZ bir PAPAZ kadar Doları yukarı taşıma gücüne sahip olamamıştır.

Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Hocam, bugün mü
    Ne biri hepsi hepsi ))))))))))

Sayfa 866/1000 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876916966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •