Sayfa 884/1000 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Sayın @rxpu ve @alenichev başınız sağolsun. Allah mekânlarını cennet eylesin.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Basi sagolsun, Allah mekanini cennet eylesin

Kolay degil. Bende aniden kaybettim babami 2.5 yil once kalp krizinden

Oyle kotu kader ki memlekete ucagim vardi Maltadan ve ben gitmeden 1 gun once vefat etti

Elini sikmaya, merhaba baba demeye giderken cenazesine gittim.
    Ben de babamı 2014 yılının 6 ağustos günü kaybettim Şubat'ta kansere yakalandı, 6 ay sonra kaybettik, aklıma gelmeyen bir gün yok, çok değişik ve tarif edilemez bir acı.

Allah rahmet eylesin .

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Ben de babamı 2014 yılının 6 ağustos günü kaybettim Şubat'ta kansere yakalandı, 6 ay sonra kaybettik, aklıma gelmeyen bir gün yok, çok değişik ve tarif edilemez bir acı.
    Başın sağolsun bende 2 yıl önce babamı kaybettim baba kaybı çok acı bir şey insanı olgunlaştıran ve yalnız bir başına bırakan bir olgu 1 yıl çalışamadım kendimi yeni yeni topluyorum .

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Sayın @rxpu ve @alenichev başınız sağolsun. Allah mekânlarını cennet eylesin.

Sn alenıchev ın nasıl bir kaybı olduğunu bilmiyorum.Ama onun da başı sağolsun ,insan bu gibi zamanlarda aslında hayatın ne olduğunu anlıyor.Neyin önemli neyin önemli olmadığı bu gibi zamanlarda düşünülüyor.Aslında maddi işler boş.Temel ihtiyaçların karşılanabildiği insanca bir yaşam için gerekli maddiyat yeter de artar insana.Ama maalesef bu rakam bile ülkemizde hepimizi zorlayacak seviyelerde,insanlar zorlanıyor hayat koşulları karşısında.Yoksa ölümün olduğu bir dünyada maddi her şey manasız,sevgi, dostluk, aile, vefa,kardeşlik gibi duygular önemli de hayatın hay huyu içinde her şey birbirine karışıyor ,zaman geçip gidiyor.Oturup doya doya sohbet edemediğimiz insanlar arasında en yakınlarımız bile olabiliyor bazen.

Ben babamı kaybedince çok üzüldüğümden psikiyatriste de gitmiştim.İlaç bile başladım,6 ay sürer dedi ,yas reaksiyonudur çok normal bir olgudur dedi.6 ay sonra giderek azalır ve geçer dedi.Cidden öyle de oldu.Maalesef zor işler ama hayatın içinde acılar da var.

7. 100 baz puana kadar bir arttırım beklerim bugün TCMB den...USD/TL hortlamak üzere çünkü yeniden yukarı doğru...Starting box ta bekleyen atlar gibi...

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sn alenıchev ın nasıl bir kaybı olduğunu bilmiyorum.Ama onun da başı sağolsun ,insan bu gibi zamanlarda aslında hayatın ne olduğunu anlıyor.Neyin önemli neyin önemli olmadığı bu gibi zamanlarda düşünülüyor.Aslında maddi işler boş.Temel ihtiyaçların karşılanabildiği insanca bir yaşam için gerekli maddiyat yeter de artar insana.Ama maalesef bu rakam bile ülkemizde hepimizi zorlayacak seviyelerde,insanlar zorlanıyor hayat koşulları karşısında.Yoksa ölümün olduğu bir dünyada maddi her şey manasız,sevgi, dostluk, aile, vefa,kardeşlik gibi duygular önemli de hayatın hay huyu içinde her şey birbirine karışıyor ,zaman geçip gidiyor.Oturup doya doya sohbet edemediğimiz insanlar arasında en yakınlarımız bile olabiliyor bazen.
    Aynen öyle abi.

Herkes insanca yaşasa bugüne ve yarına dair endişe duymadan,korkmadan yaşayabilse benim için yeterli olur.

Bekâr iken zerre önemsemezdim yarınları ama artık bir eşim bir çocuğum var. Sırf onlar için bu çaba bu uğraş.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 884/1000 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •