Sayfa 957/1000 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,649 - 7,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. İniş trendinde 6'nın altına ineceği belli olunca dolardan çıkmıştım %100 TL'deydim son durumda. Bu hafta tekrar girmeye başladım. 5.55'ten %10, 5.50'den %10 daha, 5.45'ten %10 daha, %30 oldu toplam, düşerse daha da girmeye devam edeceğim. Kur krizi olacak 8-10 göreceğiz beklentim yok ama 1-2 yıl 6 civarında yatay seyredecek türü analiz çok okudum, 5.5 altı kur ekonomiye iyi gelmez buraların aşağısına inmese daha iyi olur türü ekonomist yorumu çok dinledim, doğru mudur değil midir bilmem ama kendimce kısmen ikna oldum buraların giriş için iyi yerler olduğuna, kademeli olarak başladım girişe, zaman neler getirecek göreceğiz.

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    1994'den beri...
    90 larda dalgalı kur var mıydı ki?

benim bildiğim yoktu. hatta bir ara sabit kura filan geçtik. sonra kur çıpası fırladı.. kriz filan oldu. esasen o dönemlerde yani dervişe kadar diyelim faiz üzerinden yazdırıyorlardı..

dervişle birlikte dalgaya geçince hikaye biraz değişti.. bugünkü halini aldı.. kurumsalları anlayan ky iyi para yaptı..

ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    İniş trendinde 6'nın altına ineceği belli olunca dolardan çıkmıştım %100 TL'deydim son durumda. Bu hafta tekrar girmeye başladım. 5.55'ten %10, 5.50'den %10 daha, 5.45'ten %10 daha, %30 oldu toplam, düşerse daha da girmeye devam edeceğim. Kur krizi olacak 8-10 göreceğiz beklentim yok ama 1-2 yıl 6 civarında yatay seyredecek türü analiz çok okudum, 5.5 altı kur ekonomiye iyi gelmez buraların aşağısına inmese daha iyi olur türü ekonomist yorumu çok dinledim, doğru mudur değil midir bilmem ama kendimce kısmen ikna oldum buraların giriş için iyi yerler olduğuna, kademeli olarak başladım girişe, zaman neler getirecek göreceğiz.
    güzel strateji bol kazançlar..

4.  Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    Dolllarss 5.46

Oldu yav burda kac kisiye 7 liradan dolar aldirdiniz yav yazik...

y.t.degildir..
    Dostum burası sat indikatörüdür al değil..
    5 üzeri yanılsama fiyatlamaları dır diye zaman zaman belirttik ama anlatamadık..
    Bak dikkat ile takip et. 6 /7 lira üzerinde yazan gruptan kimse kalmadı biz yine buradayız..
    Hele biri vardı günde 10 defa crush vs paylaşıyordu.
    Ben Aralık ayında göreceğim burayı..
    Saygılar Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5.  Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    Dolllarss 5.46

Oldu yav burda kac kisiye 7 liradan dolar aldirdiniz yav yazik...

y.t.degildir..
    yazık mı?
    7 liradan dolar alanlar "vatan hağğyını" değil miydi yahu?

aaa durun bir dakika.. yoksa siz de.....

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dostum burası sat indikatörüdür al değil..
    5 üzeri yanılsama fiyatlamaları dır diye zaman zaman belirttik ama anlatamadık..
    Bak dikkat ile takip et. 6 /7 lira üzerinde yazan gruptan kimse kalmadı biz yine buradayız..
    Hele biri vardı günde 10 defa crush vs paylaşıyordu.
    Ben Aralık ayında göreceğim burayı..
    Saygılar Bol kazançlar
    Ben de çok merak ediyorum 6.5'larda %100 dolarda olan ve aşırı övünen birkaç arkadaş inişte dolardan çıktılar mı yoksa hala %100 dolarda mı bekliyorlar.

7. Herkesin kesesi kendine...Herkes kendi cebindeki durumu bilir...Gerisi boş işler...

8.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    90 larda dalgalı kur var mıydı ki?

benim bildiğim yoktu. hatta bir ara sabit kura filan geçtik. sonra kur çıpası fırladı.. kriz filan oldu. esasen o dönemlerde yani dervişe kadar diyelim faiz üzerinden yazdırıyorlardı..

dervişle birlikte dalgaya geçince hikaye biraz değişti.. bugünkü halini aldı.. kurumsalları anlayan ky iyi para yaptı..

ytd..
    Yabanci dediginiz zaten "biyikli yabanci" ...Hukumet tereyegindan kil ceker gibi kaynak transferini sagladi. Bu arada verimsiz calisan, kredi tuketen sirketler batti. Tabii bu arada hikayeden konkordato ilan edenler var. Havuz medyasinda bu konkartodalari yoneten hukukculara ayar veriliyor. Ayni anda da semdinli iddanamesini duzenleyen savci ve adil oksuzu serbest birakan hakimler meslekten men ediliyor. Zamanlma mukemmel. Suan kesin olarak sunu yazabiliriz: Turkiye, Iran yaptirimlarindan muaf tutulacak.

Ikinci olarak, Suudi Arabistan'da bir darbe olabilir. Gecen hafta Londra'da surgunde yasayan Ahmet bin Abdulaziz Riyad'a gonderildi.

Bence Turk ekonomisi, onumuzde olacak ciddi bir turbulansa karsi korunakli hale getirildi.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 957/1000 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •