Sayfa 800/1000 ÝlkÝlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,393 - 6,400 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz

Alýntý Originally Posted by Omega0607 Yazýyý Oku
    5.61 gördü yani düz hesap 5.50 diyebiliriz.
    Bu dolar fýrlar çýkar 10 olur diyenler yatacak yeriniz yok ....
    5.50 yi de kýrar bu 5.00 çok yakýnda ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    inþallahda düþmesi icin sebep var mý ki fabrikamý acýldý. Yeni bir enerji kaynagýmý bulundu vs. Neden düþüyor onun açýklamasýnýda yaparsanýz ciddiye alýnýrsýnýz. açýklamanýz yok ise bu baþlýkta size güler geçerler

Alýntý Originally Posted by effendy75 Yazýyý Oku
    Tahmin mantýklý sn rxpu

Burada soru þu yabancýlar neden try longa baþladýlar; bu bir ayý tuzaðý olabilir mi ? ��
    borsadan cýkýp daha cok döviz alýp bu ülkeyi terk etmek icin tabiki

3.  Alýntý Originally Posted by effendy75 Yazýyý Oku
    Tahmin mantýklý sn rxpu

Burada soru þu yabancýlar neden try longa baþladýlar; bu bir ayý tuzaðý olabilir mi ? ðŸâ„¢â€š
     Alýntý Originally Posted by eksina Yazýyý Oku
    inþallahda düþmesi icin sebep var mý ki fabrikamý acýldý. Yeni bir enerji kaynagýmý bulundu vs. Neden düþüyor onun açýklamasýnýda yaparsanýz ciddiye alýnýrsýnýz. açýklamanýz yok ise bu baþlýkta size güler geçerler
    Ayrýca þu anda duydum ADB dýþiþleri bakaný Pompeo Türkiye'ye uygulanan yaptýrýmlar ile ilgili kýsa zamanda bir karar vereceklerini açýklamýþ. Bu açýklamayý Türkiye'de yapmasý ve bu söylemlerin olumlu algýlanmasý da dolarý düþürüyor olabilir.

Bana göre bugün dövizin baskýlanmasýnýn nedeni Pompeo.
    En güçlü veya en zeki olan deðil, DEÐÝÞÝME en açýk olan türler hayatta kalýr...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. 17 Ekim Çarþamba 17:33
    POMPEO: ÝRAN PETROLÜ KONUSUNDA TÜRKÝYE ÝLE ÝLERLEME SAÐLANDI -BN

Bu haber olabilir sanýrým son düþüþün nedeni, bakalým bizi muaf mý tutacaklar, yoksa biz de ambargoya katýlmayý kabul mu ediyoruz görmek lazým.

Ahmetg Guest
     Alýntý Originally Posted by cevdet _060 Yazýyý Oku
    Ayrýca abd dolar vermiþmiþ abd kendi borç bataðýnda 2 yýldýr papazý almaya çalýþýyor adam kýzmýþ birde dolar verecek üstüne güldürmeyin allah aþkýna. .
    Borc bataginda demek istedigi kadar para basip saga sola dagitamaz anlamina gelmiyor

6. Dolarcilar 5.61 burjuvalar..milkartlarda biriken puanlarla dolar alýnýyor mu ? Ama az bekleyin ben evdeki mandallari verip dolar alacaðým ...bi de aslýnda biz dolar yukselmesin istiyoruzmus bik bik bik vs... Hadi gelin sövün bana burjuvalar halkin soytarýsý geldi sizi bekliyor

Venus_V3_5580 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

7.  Alýntý Originally Posted by effendy75 Yazýyý Oku
    Tahmin mantýklý sn rxpu

Burada soru þu yabancýlar neden try longa baþladýlar; bu bir ayý tuzaðý olabilir mi ? 🙂
    Merkez bankasýnýn minimum 1 yýl daha söylemleri doðrultusunda sýký duracaðýný düþünüyor olmalýlar. Tcmb'nin sýký duruþun geçmiþ dönemlere göre daha uzun süreceði ile ilgili açýklamasýný baz alýyor olabilirler.
    En güçlü veya en zeki olan deðil, DEÐÝÞÝME en açýk olan türler hayatta kalýr...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alýntý Originally Posted by rxpu Yazýyý Oku
    Ayrýca þu anda duydum ADB dýþiþleri bakaný Pompeo Türkiye'ye uygulanan yaptýrýmlar ile ilgili kýsa zamanda bir karar vereceklerini açýklamýþ. Bu açýklamayý Türkiye'de yapmasý ve bu söylemlerin olumlu algýlanmasý da dolarý düþürüyor olabilir.

Bana göre bugün dövizin baskýlanmasýnýn nedeni Pompeo.
    celik vergisi haricinde ciddi bir yaptýrým yoktu. dolay layýk oldugu degeri bulur tekrar

Sayfa 800/1000 ÝlkÝlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •