Sayfa 259/1000 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bizim cocuklarin mokunda boncuk bulacagiz, 5 paralik Capon cocugumu bizim veletler!
    küçük küçk çekik gözlü mahluklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Borsa kenefinin KERİZİ asla bitmez , budadıkça daha gür çıkar bu kerizler.
    Jet Fadıl ve Dombili türevlerininde yeniden piyasayı sarıp borsa ile kombo yapmasını dilerim efem...

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Şimdi bu şarlatanın hasta olan çocuğu olmasa geberse umurumuzda olmaz diyecektik lakin ortada büyüyene kadar suçsuz sabi var.
    Kimse savunduğu sistemin yaratacağı zarar ile sınanmasın. Zira herkes bunu kaldıramaz. İnsanlarda son günlerde gördüğümüz ve anlam veremediğimiz bu tür anomaliler işte bu sarsıntının psikolojik tezahürleri olabilir.

Sanayideki komşum Erdoğan'a oy verdiğini söylüyor. Ama son geldiğinde oy çaldılar öyle kazandılar dedi. Dedim ki sen oy vermedin mi? Oğulların oy vermedi mi?. Verdik ama oy da çalıyorlar diyor. Sen oy verdiysen o oy verdiyse nasıl oy çalmış olabilirler kafayı mı yedin dedim. 20 sene daha bunlar başımızdan gitmez lanet olsun dedi. Peki tekrar oy verecek misin dedim?. Başka hangi partiye verebilirim ki diyor?!?!?!!??
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bizim cocuklarin mokunda boncuk bulacagiz, 5 paralik Capon cocugumu bizim veletler!
    https://www.youtube.com/watch?v=2qvp9ibJ7ZA
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Kimse savunduğu sistemin yaratacağı zarar ile sınanmasın. Zira herkes bunu kaldıramaz. İnsanlarda son günlerde gördüğümüz ve anlam veremediğimiz bu tür anomaliler işte bu sarsıntının psikolojik tezahürleri olabilir.

Sanayideki komşum Erdoğan'a oy verdiğini söylüyor. Ama son geldiğinde oy çaldılar öyle kazandılar dedi. Dedim ki sen oy vermedin mi? Oğulların oy vermedi mi?. Verdik ama oy da çalıyorlar diyor. Sen oy verdiysen o oy verdiyse nasıl oy çalmış olabilirler kafayı mı yedin dedim. 20 sene daha bunlar başımızdan gitmez lanet olsun dedi. Peki tekrar oy verecek misin dedim?. Başka hangi partiye verebilirim ki diyor?!?!?!!??
    Hahah o zaman beter olmaya devam, empati yapıyorum, bakıyorum oy verecek parti yok, kafa bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    El bebek gül bebek yetiştiriyoruz...

Sonra gerçek hayatta aradıklarını bulamayınca yıkılıp gidiyorlar...

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

Komşunuz kendisine bir paradoks yaratmış, içinde eğleniyor. Onun paradoksunun acısını ise bizler çekiyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Hahah o zaman beter olmaya devam, empati yapıyorum, bakıyorum oy verecek parti yok, kafa bu.
    Hem empati yapıp hem de lanet etmek tam bir anomali. Bu halk bu anomaliyi daha fazla bir süre kaldıramaz. Bir yerden kayışı sıyırır benden söylemesi.

Sayfa 259/1000 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •