Sayfa 737/1000 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    günaydın arkadaşlar, dolar ocak ayı içerisinde 8 75 görür seçime henüz 2 ay civarı vardır tüm imkanları kullanarak doları 7 ye yakın biryerlere düşürürler ve 8 75 ten 7 xx düşen dolar için dış güçler bertaraf edildi doların belini kırdık diye naralar atılır vatandaşımızda elleri acıyıncaya kadar alkış tutar, komik olmamak lazım neymiş bir papaz serbest bırakılmış, ya biz abd ye stratejik ortakız diye bas bas bağırırken onlar işinize bakın bizim has ortağımız kürtler deyip durmuyormu,sonrada bizi kandırdılar diyoruz aslında kandıran filan yok
    31 Mart değil mi seçimler hocam. Nasıl 2 ay?

2. Ocak ayi diyor arkadas, marta 2 ay var diyor.

3. Valla bu süre zarfinda ellerinden geldigince baski altinda tutmak isteyecekler. Çünkü halkın kriz barometresi DOLAR fiyatı.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,377
     Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    31 Mart değil mi seçimler hocam. Nasıl 2 ay?
    ocak ayı sonuna kadar 8.75 görülür mart sonuna kadarda 7.xx görülür diyorum,umarım anlatabildim

5. Artık TÜFE için Bilal'in kankasına inanacak halimiz yok...
    İTO'nun TÜFE'si güvenilirmidir acap, orayı da mıncıklıyor olabilirler mi?

6.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    reise kızıyoruzda şu twet e göre mualefet partisinin ortalıgı ayaga kaldırması lazım
    nedemek yardımları için teşekkür etmek bunu hesabını soracak mualefet nerede

evet belki bize artık hertürlü usulsüzlük şaibe normal geliyor olabilir fakat bu mücadeleyi secmeni adına
    mualefetin susmaması gerekir yardım varsa yargının bagımsız olmadıgını ülkenin hukuk ülkesi olmadıgı tüm dünya ya anlatılmalıdır
    Doguya göreve gittigim donemlerde bir yığın ajan cirit atıyor diyen emniyet mensupları bunların kılına dokunamıyordu. O zamanlar sizin gibi muhalefete seslenen birileri var miydi boyle hatirlamiyorum. Brunsun üzerinden sonucunu henüz bilemediğimiz bir süreç yaşıyoruz. Aceleye ne hacet, bekleyelim gorelim; " aslında ne oldu" gibi bir durum mu var ortada, yoksa herşey göründüğü gibi mi, zaman gösterecek. Ve sonra tüm dünyaya anlatmak nedir, arkadaş. Tüm dünya ülkelerinde mesele devlet ise eğer, hukukun politikadan bağımsız olduğunu mu sanıyorsunuz?

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Yav uzun süredir bir şey dikkatimi çekiyor.

Enerji ile ilgili (elektrik üretimi) dogalgaza bağımlılık dolayısıyla döviz ihtiyacı falan filan.

Pazar günü avm de geziyorum. Gündüz vakti o yanan lambalarin haddi hesabı yok.
    Sıradan mağazaların içinde en az 50-100 tane lamba yanıyor.dükkanın içine bakıyorum satış temsilcisi bildiğin sinek ağlıyor.

Avm leri geçtim.

Bu futbol kulubundeki futbolcular gündüz fabrikada belediyede falanmi çalışıyorlar.
    Eskiden maçlar gündüz olurdu.
    Şimdi gece oynatmaya başladılar.
    Bu stadlarda gece en az 4 saat yanan projektorlerin aydinlatmalarin haddi hesabı yok.

Acaba bunların elektriği başka bir ulkedenmi sağlanıyor.

Krizde olduğumuz, enerji ile ilgili sıkıntılar olduğu söyleniyor.

Bu israfa hangi ülke dayanabilir yaa.
    Alkış.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Artık TÜFE için Bilal'in kankasına inanacak halimiz yok...
    İTO'nun TÜFE'si güvenilirmidir acap, orayı da mıncıklıyor olabilirler mi?
    mualefet yapan nekadar sivil örgütleri öyle veya böyle boyunduruk altına aldıkları bir ülkede
    tarafsız bigi veri almak artık söz konusu degil
    en bagımsız yargı nın bile verdigi kararlar ortada iken

Sayfa 737/1000 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •