Sayfa 101/235 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 801 - 808 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Nerde ula o kendine ve memlekete bi moka faydası olmayıp millete akıl veren satın kaçın diyen hanzolar.

Bir çıksınlar korkmasınlar birşey yapmıycaz hahahaha
    Allahina kurban Ağam.Sen de bizim kafadansin.Helal olsun sana .

2. Hay maşallah ağzınıza sağlık. Ağalara selam halaya devam
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam komşu köyde şunu yazdı az once;"Bir zamanlar CukurovaHUBVC 2 bin piyasa değeri yaklaşık 100 milyon dolar .Belki de 2-3 yılda unicorn olma yolunda hızla ilerleyen zeplin veya paymes teki Hubvc nin payı bile belki de şu anki hubvc nin piyasa değeri olan 100 milyon dolardan daha fazla olacak"

Vay be .Elimizdeki Bir zamanlar CukurovaHUBVC 2 gerçekten bir hazine .Sagolasin Hatip Ağam ,Sagolasin Demir YAMAN AĞAM.
    JKM-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Saka gibi .Hatip Ağa cuma ,cumartesi ve pazar günü "50 yolcusu kalmasın " diye avazinca bağırdı komşu köyde defalarca Bir zamanlar Çukurova 2 için .Kağıt 3 günde %45 yaptı ve şimdi 34.34 de .

Helal sana Hatip Ağam

4. Borsanın gelmiş geçmiş en buyuk markası ,Ky nin bol bol duasını alan DERIN YAMAN AĞAM dan yeni startertershub haberi
    https://mobile.twitter.com/derinhiss...21963457576960

Ceza alabilirim bu reklam için Derin YAMAN AĞAM olsun.Senin için ben bir de da daha ceza alirim.Hatip Amansız da zaten buraların tadı tam olmuyor .Olsaydı Vali Kebabı ziyafeti vardı bu günler de

5. Haydi kiralim bugün 35 tl yi Bir zamanlar ÇukurovaHubvc 2

Yaparsın sen

6. Derin ağanın analizleri, hatip ağanın dik duruşu bize gayret veriyor elhamdülillah
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Saka gibi .Hatip Ağa cuma ,cumartesi ve pazar günü "50 yolcusu kalmasın " diye avazinca bağırdı komşu köyde defalarca Bir zamanlar Çukurova 2 için .Kağıt 3 günde %45 yaptı ve şimdi 34.34 de .

Helal sana Hatip Ağam
    JKM-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Gedık devam ediyor almaya.. Bu defa brut yaradı senede, aldığını satamadığı için yukarı sürmek zorunda kalıyor.. Guzel olansa o satınca da diğer kurum karşılıyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Yandı devreler 34.92 de

Sayfa 101/235 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •