Sayfa 91/235 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 721 - 728 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. HUBVC HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Hubvc olunca adı gökten altın yağdı sanırım

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by eymzey Yazıyı Oku
    27/09/2019 tarihli yazım açagıdadır fiyat geçerlidir. Üstü var altk yok. O zaman bana tahtamı pazarlıyorsun dediler evet pazarlıyorum. Hergün yukarı giden hisse pazarlıyorum, ara sıra kendimi hatırlatacagım
    Yazdıgım yazı:
    Daha öncede yazdım, bu tahta uyuyan dev, yok düşecek yok bitecek laflarına inanmayın, en son bu tahta batak dediklerinden beri yüzde 40 kalktı, size lazım olmayan para ile bu tahtayı en az 2 yıl bekleyen hatırı sayılır para kazanır,çoooook uzun yolu var, bunlar benim fikrim, arsa aldım attım kenara satılık levhasını astım, alış fiyatım bende, satış fiyatın 20 tl

Kardeşim yorumun nedir?

3. Bugün son düzeltmede aslan yüreği yiyip geldim iyimi. Hayırlı olsun.

26,84 en kuvvetli dirençlerden biri üstünde 35,88 ve 50,50 dirençleri var bakalım ne olacak uydum derinhisse reise.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bugün son düzeltmede aslan yüreği yiyip geldim iyimi. Hayırlı olsun.

26,84 en kuvvetli dirençlerden biri üstünde 35,88 ve 50,50 dirençleri var bakalım ne olacak uydum derinhisse reise.
    Şurada uzun zamandır en faydalı yorumu yapan sensin. Hoşgeldin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

Görülmemiş -çalışılmamış kademelerden bahsettiniz destek direnç nasıl oluyor zirvesi 28.36
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bugün son düzeltmede aslan yüreği yiyip geldim iyimi. Hayırlı olsun.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Görülmemiş -çalışılmamış kademelerden bahsettiniz destek direnç nasıl oluyor zirvesi 28.36

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunun cevabı Trend temelli fibo ve buna göre dalga sayımı.

Grafiğinide atardım ama hisse volatil durumda, yapı çalışmazsa birileri dırdırlar başımıza haybeden iş almayalım.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Brüt takas geldi. Hisse için iyiye mi yoksa kötüye mi yormak gerekir?

JKM-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Brüt takas iyi değildir gün içerisinde aldığını ancak ertesi gün satabilirsin

Sayfa 91/235 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •