Sayfa 13/53 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 419 madde; 97 - 104 arası.

Konu: 1 TL enaz 100.000 USD olacak.

1. Şimdi okuduğum kapsamlı bir genetik araştırmasının Orta Asya'nın nüfus kökleri ve hareketleriyle ilgili benim önceki kuramlarımı desteklediğini görmenin sevinci içindeyim. Yaşasın bilim!
    https://twitter.com/TFOsmanKaratay/s...25806718447617

Yukarıdaki konuyla alakalı...Yorumlar arasında Aryan ırkı ile ilgili tespitler de var...Bütün bunlar ön hazırlıklar abi...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2. Yetkisiz abi ben hep ayni seyleri tekrar tekrar yazip, duruyom be ya. Boyle tekrar tekrar yazmazsam unutuyon, foruma bunun icin yaziyon zati.
    Yeni birsey yok yani. Boyle yazarsan insanlar birsey sanir, pozisyon alir, vebal altinda kaliriz.
    Ben cok acemiyim, ustalar gitti forumdan.
    Bak bende şeker hastaliginin nasil ciktigini yukarda yazdim.
    Narinim cenaze namazini kim kildircak diye yazma mi?
    Olum var kalim var abi, bana onceden boyle sinyaller geliyor.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. dolar kalıplarını ele geçirip

dolar basıp, doları devalue edersek neden olmasın

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Yok ironi degil, ironi yaptigimda gulme efekti koyuyorum.
    Abd dusunce kuruluslarinin pek cok raporunu okudum. Biz Kürt koridoru diyoruz ama onlar Hazar koridoru diyorlar. Hatta bazi raporlarda Kurtlerden "Hazar'in bekcisi" diye bahsediliyor. Benim anladigim, petrolun boru hatlariyla tasinacagi, gecis guvenliginin saglandigi, uzerinde yasayanlarin da ekonomik anlamda ayakta durabilecekleri bir koridor. Akdeniz'e aciliyor ama diger ucu da Hazar denizine aciliyor. Bunun icin Iran'in kuzeyinden de bir koridor gerekiyor.
    Pyd'yi kurup, orgutleyen kisi Salih Muslim. Oddu makina muhendisligi mezunu. 2014 sonrasi pek cok kez Turkiyeye gelmis ve Mit'le gorusmeleri basina yansimisti.
    Kimbilir, belki de hicbirsey gorundugu gibi degildir. )))))))
    Bence pekcok kangren olmus sorun, Kurt sorunu gibi, yakin gelecekte bir anda cozuluverecek.
    Denilebilir ki, Kurtlerin bizden de toprak talebi olabilir. Pyd suan Suriyenin % 25'ini kontrol ediyor. Buradaki Kurt nufus 2 milyon bile degil.
    Kurtler icin boyle guvenli, is imkanlari olan bir alan ortaya cikarsa, guneydogudan pekcok genc insan bolgeye yerlesebilir. Boylece guneydogunun nufus yapisi da degismis olur. Tabi bu konuda zorlama olmaz.
    Daha onemlisi bu bolge laik olacaktir. Ortadogudan gelecek dinci, radikal akimlara karsi da bir tampon vazifesi gorur.
    Toprak vermedikten sonra Hazar koridorunun bize ne zarari olabilir?
    Siz haritaya baktınız mı o petrol hattı hatay üstünden mi geçecek.Ben de o koridor işini okudum.Sonra haritayı açtım baktım da arada hatay var koridor nasıl olacak anlıyamadım.Bana sanki biraz kürdistanı kurmak için yol yapılıyor neden bulunuyor gibi geldi.E netice değişmez biz kürdistana eyvallah deyip amerika ile anlaşacağız mı diyorsunuz.E o zaman kuzey kürdistan da var haritalarda o topraklar konusunda da anlaşacakmıyız.

Ha hiçbirşeyin göründüğü gibi olmadığı konusunda hemfikiriz.Benim yazdığınız konularda diyeceğim çok da şimdi ne gerek var)))))))))))))))

6. Haklısın...

Ben de Moruk gibi düşünüyom zati, mesaj sayım 1.000 olsun kapatacam bu forum muhabbetini...Şuraya yazalı beri 2 defa stent değiştirdim a.q...Bize yer yok artık bu camiada...Net...Göçüp gitme vakti gelmiş abi...Misyonumuz buraya kadarmış...Sela'mı sen okuyasın...Namazı kimin kıldırdığı önemli değil, hatta kılınmasın sıkıntı yok...Selâ önemli ama...Okunsun...Tek vasiyetim bu...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

O devletin zararı kuzey kürdistan tanımı.Amerika da israil de kürtler de planlarında bu tanımı yapmaktan çekinmiyorlar.O açıdan şimdi değil ama 20 30 yıl sonra ,ne olacak kuzey kürdistan da kurulmuş olan kürdistanla birleşiversin denebilir gibime geliyor.Bu da bizim anladığımız anlamda atatürkün kurduğu türkiyenin çok ama çok zor durumda kalması demektir.

8. pyd'yi kurup, orgutleyen kisi Salih Muslim. Oddu makina muhendisligi mezunu.
    https://twitter.com/verdensbeste_/st...34734064144391

şafak:354

Sayfa 13/53 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •