Sayfa 28/53 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 419 madde; 217 - 224 arası.

Konu: 1 TL enaz 100.000 USD olacak.

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Mesela bende bireysel lisans var yıllardır
    Seyir terasına cıkar ama zıplayamam
    Yani dağcılık Sadecene kimlikte
    Yurekte olucak esas :-)

Yükseklere çıktıkça oksijen molekülleri azalır...Bir sıkışma, ürperti; kimisinde korku yayılır vücuda...Demek ki "cesaret" izotopundaki oksijen atom sayısı az olanlar korkak...Net...Aha da buldun abi, Nobel Kimya senindir demeyin çünküm bu işin sadece "O" yani Oksijen kısmı...Daha bunun Karbon kısmı var ki, en önemlisi...Bence "cesaret" bütün bu anlattığım (dan da fazlası) atomların kimyasal tepkimesiyle oluşmuş bir elementtir abi ve her vücutta ayrı bir atom yapısına sahiptir...İşte bu nedenle izotop diyorum zati...Yapısını keşfetmeye az kaldı ama nerde olduğunu buldum: kinetokorun iç kompleksi...Geçen el salladı bana neydiyon abi diye...Belki aha bundan verirlerse verirler nobeli emme bana vermez bu gavuroğlu gavurlar...Eccük masonik olman lazım netekim...O da bende yok...Olsun yine de araştırmalara devam ediyon ve gördüğünüz gibi hep ahalinin hayrına kendim için istiyorsam manerdim...Bu kimya konusunda da yüksek lisans yapmayı çok istemişimdir ama olmadı...Ühüü !...Da eki özellikle ayrı anladınız siz onu...Adamı hasta etmeyin...

na hah hah haaaaa !...

*
    Bu konuya dönecez, çok önemli !...Çünkü bu izotop tepkimeye sokulduğunda doğal olarak her bünye değişik tepkiler vermekte...Ve bu bizim, yani bu başlığın konusu...Abi başlığın vadesi 2021 hatırlatırım, film başlamadan sonucu sorulmaz yaw...Vicdansız sabuha...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2. Bu konfiçyusta bir şeyler var ama verici değil, hep alıcı...İşi gücü matrak...Çankaya'dan kötü adam çıkmaz netekim...Selam olsun ATAM'a...Ezan okunacak, biraz ara abi...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku

Yükseklere çıktıkça oksijen molekülleri azalır...Bir sıkışma, ürperti; kimisinde korku yayılır vücuda...Demek ki "cesaret" izotopundaki oksijen atom sayısı az olanlar korkak...Net...Aha da buldun abi, Nobel Kimya senindir demeyin çünküm bu işin sadece "O" yani Oksijen kısmı...Daha bunun Karbon kısmı var ki, en önemlisi...Bence "cesaret" bütün bu anlattığım (dan da fazlası) atomların kimyasal tepkimesiyle oluşmuş bir elementtir abi ve her vücutta ayrı bir atom yapısına sahiptir...İşte bu nedenle izotop diyorum zati...Yapısını keşfetmeye az kaldı ama nerde olduğunu buldum: kinetokorun iç kompleksi...Geçen el salladı bana neydiyon abi diye...Belki aha bundan verirlerse verirler nobeli emme bana vermez bu gavuroğlu gavurlar...Eccük masonik olman lazım netekim...O da bende yok...Olsun yine de araştırmalara devam ediyon ve gördüğünüz gibi hep ahalinin hayrına kendim için istiyorsam manerdim...Bu kimya konusunda da yüksek lisans yapmayı çok istemişimdir ama olmadı...Ühüü !...Da eki özellikle ayrı anladınız siz onu...Adamı hasta etmeyin...

na hah hah haaaaa !...

*
    Bu konuya dönecez, çok önemli !...Çünkü bu izotop tepkimeye sokulduğunda doğal olarak her bünye değişik tepkiler vermekte...Ve bu bizim, yani bu başlığın konusu...Abi başlığın vadesi 2021 hatırlatırım, film başlamadan sonucu sorulmaz yaw...Vicdansız sabuha...
    Abi masonikler herseyi gizli hallederlerdi
    Elektronik haberleşme cıkınca sanki Bi darbe yediler
    WhatsApp ta var ya
    Mesajlar uctan uca korunuyo felan muhabbeti
    Heaa yaa korunuyo
    Elektronik ortamda korunan hiçbişey yoktur
    Cesareti Bilmiom abi
    Ya havadan ya sudan
    Cesaretin tek özelliği
    Bi tanımlaması olmaması belkide
    Bazen yarım kiloluk fino cesurdur bazen seksen kilo iri kopek urkek
    Ne. Biliym dedim ya Bilmiom
    Akıl daha muhim sanki cesaretten
    Cesareti hapla filan artırırsında
    Akla Bi cozum yok

Çözümleme yeteneği önemli sanki

Bi de cesaret o Ka basit mi ya
    Kimi yuksekten kimi karı kızla konuşmaktan korkar
    Ondada O2 izotop ostrojen felanmi diyejen? sen Romen diyojen...
    Yetkisiz abi ilk aklına gelen Şey bilimsellik olamaz
    Nobelden önce bunu düşün

6. İşte Asena'nın yatak odası sırları: ''Sevgilimle yatak odasında da dans ederim ama parasıyla. Yatakta bir numarayımdır, adamın aklını başından alırım."
    Abi bir rivayete göre de akıl yaşta değil baştadır...Aslında hapla cesaret artmaz, çünkü cesaret rabbimin daha ilk yaradılışta genlerimize yüklediği bir KOD; senin bahsettiğin çözümleme yani muhakeme yeteneğinin baskılanması, halk dilindeki akıl alma olayı gerçekleşir...Sonuçta o da bir izotop ve çok muhtemelen Kopernikyum'un bulunduğu grupta bu element; netekim kararlı bir izotopu yoktur...Tıpkı akıl !...Hiç bir anında yekvücut bir kararlılık bulamazsınız akıl denen şeyde...

Konu güzel yerlere gidiyor...En sevdiğim...

Demekki neymiş, yüce rabbimin ilk yaratılıştaki KOD'ları asla değiştirilemezmiş...Bana sorarsanız boşuna uğraşıyorlar Cern'de...Çünkü hiç bir kararlılık bulamayacaklar ne deneyi yaparlarsa yapsınlar...İbnelerin derdi bunu bulmak, ondan sonra diğer hedefler...Millet de sanıyor ki bunlar bilim adamı...

Cesaret tabi Bi kimya
    Yani hırsız şimdi bilmemkacıncı kata cıkamaz o hapı almasa
    Kastım oydu
    Ama genel temayul
    İnsan lar grup olışturunca bu cesareti biraz artırır
    Dusunsene trafikte tartışıyoz genelde başıma gelir ben arabada tek adamlar beş kişi
    Bende arabadan inmem tabisi
    Şimdi cern denen yer İsviçre de
    Ama ilginç bu kurulurken yada kurulmadan Arnold un Bi terminator serisi filminde vardı bu
    Yani mıknatıs ergitiyodu asil metal iskeletini uzaylı kadının
    Yani cern kurulma amacı bilmiyom da
    Pek gundelik işlere yaramaz gibi gözüküyo
    Galiba antimaddeyi yeryüzüne cekip beleş enerji elde etme cern in amaci

8. Burası Astana !...Mimari olarak verdiği mesaja bakın abi...Ve ilk akla gelen Putin-Erdoğan-Ruhani üçlüsü değil mi ?...

Başka ?...

Sayfa 28/53 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •