Sayfa 51/53 İlkİlk ... 414950515253 SonSon
Arama sonucu : 419 madde; 401 - 408 arası.

Konu: 1 TL enaz 100.000 USD olacak.

1. Zahmet olmazsa basligi kapatabilir misiniz? Cok tesekkurler...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku

......baslik sana uygun, vadesi 2021...

Haydaaaaaaa...
    Sen sus da susuverdi.... 2021'e kadar açık kalcek topik de .... Kuzuyu bilem kesmiş olabilurler...
    Mevsim sonbahar. Eylül romanı gibin....

Her şey bir balon/yalan/illüzyon....

Havalar nassı olursa olsun? Sizin havanız iyi olsun. Seviliyorsunuz... bea...!
    Sağlıklar diliyorum.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Himmmmmmmm...Basliga şeytan gelmiş.
    Gecmis olsun. "Kafada MRI gerektirecek bir sorun vardi" demistiniz. Umarim cabuk atlatirsiniz.

indirmişin kılıcı selanikli
    böyle mi savaşçan
    sen bilirsin
    ama bil çok sevdik yazılarını
    umarım çabuk dönersin
    hoşça kal dostum

Selanik..

Adı bile güzel..

6. .
    http://666kb.com/i/dy4oophfhns4olx0c.png

*
    Ceza verdikleri mesaja bak...Orada ne yazılı olduğu konusunda hiç bir fikri olmadığı çok açık...Sıkıntı şu ki, BİLGİ'yi fütursuzca silebilen bir moderatör var karşımızda...Bizde gelmişiz -her şeyi göze alıp- bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyoruz...

Bilgi silinir mi yaw ?!...Bilgi o bilgi...Ne hakareti ?...Bir kesime hakaret miş…

Hangi kesim yaw ?...Kimmiş bu kesim ?...Adamlar insanlığı yok etmenin altyapısını hazırlıyorlar, kıçını kurtarmaya bak...

Kesim !...Tam uymuş yaw…

na hah hah haaaaa !...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

7. Muhtemelen eleştiriye de tahammülü yoktur bu tiplerin...Ben gidiciyim yani...

Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

8.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    .
    http://666kb.com/i/dy4oophfhns4olx0c.png

*
    Ceza verdikleri mesaja bak...Orada ne yazılı olduğu konusunda hiç bir fikri olmadığı çok açık...Sıkıntı şu ki, BİLGİ'yi fütursuzca silebilen bir moderatör var karşımızda...Bizde gelmişiz -her şeyi göze alıp- bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyoruz...

Bilgi silinir mi yaw ?!...Bilgi o bilgi...Ne hakareti ?...Bir kesime hakaret mişâ€¦

Hangi kesim yaw ?...Kimmiş bu kesim ?...Adamlar insanlığı yok etmenin altyapısını hazırlıyorlar, kıçını kurtarmaya bak...

Kesim !...Tam uymuş yaw…

na hah hah haaaaa !...
    Paylaşım kimseye hakaret olamaz . Böyle bir paylaşımı silmek , yetersiz biyoloji bilgisinden kaynaklanır. Olay dinler konuşunla ilgili değildir. Yaradılış başlangıcı dahil , Erkek ve kadın isimleri kavramsaldır. Ortak isimleri insandır , hitap edilirken. Erkek bedenin ve kadın bedenin de , her iki cinsi doğurması tabidir. Bir babanın bedeninden ,erkek ve kız evlat gelmesi gibi. Muhabbetle.

Sayfa 51/53 İlkİlk ... 414950515253 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •