Sayfa 27/53 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 419 madde; 209 - 216 arası.

Konu: 1 TL enaz 100.000 USD olacak.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ulla beni pişekar gibin ortada oynatip durmayin...)))))))))))
    Kactim ben...1 hafta yokum...Bak Hakem abi de degerli bir abimiz, herkeşler yaziyorsa, hakem abinin başi kel mi abi?
    Yok saçların maşallahı var,genetik biz de saç dökülmüyor.Ha gerçi bembeyaz o da genetik.Allah bir yerden veriyor bir yerden vuruyor)))))

2. Bence arkadaşın esprisini kimse anlamamış . Demek istediği 2021 yılında 1 dolar 100 TL olacak. Daha sonra 2021 yılında olduğumuzdan 21 sıfır atılacak. En sonunda söylediği rakamları bulacağız.arkadaş az bile soylemiş.

3. Satranç konusu 3-5 mesaj önce alıntılar dizisinde vardı...Ki, en son yazdığımız Czentovic mevzusunu gündeme getirmem de tesadüf değil...Esasında bir süre sonra burada yazılan hiç bir şeyin tesadüf olmadığını görecek yeni arkadaşlar...Konsept bu yani...Yoksa ne işim olur elin manyağıyla...

Abi yukarıdaki resimde görülen ve "Satrancın Mozartı" denilen Magnus Carlsen o masada jeoekonomik parametreler için mi var derseniz elbetteki hayır...Satranç taşlarına yüklenen çeşitli algoritmalarla yapılan görüşme sırasında kimin hangi hamleyi yapması gerektiğini analiz etmekle görevli sadece...Yani o masadaki hiç kimse ondan siyasi, politik veyahut ekonomik çıkarımlarda bulunması yönünde bir beklenti içerisinde değil...Zaten kafası basmaz o işlere...Ama o masada !...

Ben zaten zerre anlamam ekonomiden, o Mahfi'nin işi...Bu kadar temel, teknik ve takasçı usta varken ne haddime ekonomi yazmak...Gayette samimiyetle yazmışım bi b.ktan anlamadığımı...Beni herkes böyle tanır bu nedenle okur zaten...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ulla beni pişekar gibin ortada oynatip durmayin...)))))))))))
    Kactim ben...1 hafta yokum...Bak Hakem abi de degerli bir abimiz, herkeşler yaziyorsa, hakem abinin başi kel mi abi?
    Yazsın abi, aha meydan...Zati hep böyle artçı yaparlardı beni a.q...En nefret ettiğim...O değil şu koca arnavut'u bulamadım bir türlü...Bunaktı emme iyi döşenirdi...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

İki de bi döşemeci lazımSA, doğramacı bulcan daha ekönömik..

SaNtranç tamam da masadaki tavlacılar kimler omu bir araştırmalı bi de ??..

Yepisyeni forumda$lara mı kalındı yine ?.

Neden 'yetkili' değil mesela buna da şükür madem ki açık sözlüsün en azından yaşça büyüğümüz.

6.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Yazsın abi, aha meydan...Zati hep böyle artçı yaparlardı beni a.q...En nefret ettiğim...O değil şu koca arnavut'u bulamadım bir türlü...Bunaktı emme iyi döşenirdi...
    Ula şimdi anladım seni!

Dağ yürüyüşlerinde ve kalabalık zirve tırmanışlarında beni de hep artçı yaparlardı! Nefret ederdim ama çok uygunmuşum, adım çıkmıştı, ekip liderleri öyle uygun görürdü. İnsanları çok güzel topluyorsun derlerdi. Tembellere de acımıyormuşum!

Bir kere ekip liderine bağırdım hala anlatıp durular. "Orası değil ne cehenneme gidiyon" diye. Bulunduğum yerden aşağıda kafasını gördüydüm uçuruma gidiyordu salak..

Hahhah, eski günler!

Herkes dağcı olamaz temel bilgi ve kondisyon harici Bi de yuksek ten korkmaman lazım

Gectiğin tum kenarlar uçurum mubarek
    Zate dağcılık biraz avcılık gibi atmasyon
    Hele bu devirde bazı. Usta dağcılar dahi çıkmadığı zirveye çıktım dediğine şahit oluyoz

O test te şöyle abi
    Cam seyir terasları var ya
    Çık abi zıpla
    Zate kırılmıyolar
    Bunu yaparken Bi de gülümseyebiliyosan dağcısın

Mesela bende bireysel lisans var yıllardır
    Seyir terasına cıkar ama zıplayamam
    Yani dağcılık Sadecene kimlikte
    Yurekte olucak esas :-)

8. Bu forum başlığını çok seviyorum ya ne güzel kimin ne dediği hangi dilde hangi kafayla yazdığı hiç belli değil.

Şinci ula Kahraman abi akşam cetveli yastık altına yerleştirdiğine göre demek ki akşam nalbur lahmacun yapacak.Bundan kelli Suriye semalarında fason işçilikle terzi yetişmeyeceğine göre Imf borcu yoktur yazısını ilgili birime fakslayabilir

Velakin kuşuçuşu semalarında akşam sefası börtü böcek peydah olursa sabahında idlib de yağmur sağnak şeklinde indirebilir.Bir demlik çayı alıp pikniğe gittiğim esnada yuvarlak masada oturanları gördümkü oda ne ?Bu satranç oyununda izci kampındaki artçı şokları geldi gözüm önüne.

Sayfa 27/53 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •