Sayfa 118/341 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 937 - 944 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Alıntı Originally Posted by moneyes Yazıyı Oku
    Para batıran bi tek sen değilsin bende aynı favori meges ilk aklıma gelen çünkü iyi optuler herneyse teşekkürler iyi geceler
    2.3 milyon TL gibi mi????:vk:
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Pxfğgügjj

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Belki bu gözaltı spek için bulunmaz nimette olablir..gözaltında fiyat eşleşmesi diye bir durum var....adamlar istediği gibi fiyatı yönlendirebliyorlar.....diyelim ki adam eski sistemle günde 10 milyon lotla 100 bin adet temiz toplarken ,bu sistemde belki de 1milyon lotla 100 bin toplayacak...ya da tam tersi yani...bir de bu yönden bakmaz lazım..Bunlar benim varsayımlarım,olasılıklar...
    size son verileride gönderyim..bu gece bu kadar yeter diyelim....Allaha emanet...
    batık kardeş kim toplayacak niçin toplasın bunların tüm şirketleri yakın izleme pazarında.
    ayrıca sn genel kuruldaki ayrılma hakkı cambazlığını biliyrsundur spk.destekli
    bu konuda hiç açıklama varmı spk.yönetimi dava edin diyor işin içinden çıkıyor.
    borsa istanbula gelince bimex e neden tolerans var spor kulupleri aynı anelete 2 sene tahammul ettiniz.
    ilk defa bir şirketin borsa istanbulun alacağı şirkette inceleme yaptığına şahit oldum yada atlamışım bilemiyorum.
    işin içinde başka bir iş var gibi tahminim.
    yt.tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Belki bu gözaltı spek için bulunmaz nimette olablir..gözaltında fiyat eşleşmesi diye bir durum var....adamlar istediği gibi fiyatı yönlendirebliyorlar.....diyelim ki adam eski sistemle günde 10 milyon lotla 100 bin adet temiz toplarken ,bu sistemde belki de 1milyon lotla 100 bin toplayacak...ya da tam tersi yani...bir de bu yönden bakmaz lazım..Bunlar benim varsayımlarım,olasılıklar...
    size son verileride gönderyim..bu gece bu kadar yeter diyelim....Allaha emanet...
    Batık! Sence niye mübareklerin yönetimine geçen bütün şirketler aşama aşama tek tek yakın izleme pazarına düşüyor? Artı Etiler Krsan Atsyh Alyağ gibi gibi... bu beş şirket onların mübarek yönetimine geçti, sonra hepsi tek tek yakın izleme pazarı yapıldı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    bazı yorumlara gercekten sasıyorum, adamlar nitelikli soygun yaptı, fabrika ve techizatı satıp parayı cukkaladı, spk da izledi onay verdi.. eee yatırmcı ne oldu yakın izleme pazarına !
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    birde üstüne utanmadan bedeli basvurusu yaptı..vay Ülkem vay,, borsanın tosuncuğu bu
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7. Uykularım kactı ne yapacaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    spk ya yoğun şikayet yapın, şiketin malını satıp yiyip kaçıyor olan bu halka açıklığı %70-75 lerde

Sayfa 118/341 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •