Sayfa 149/341 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    yarın da 39 u kuruşu gösterirler mi bilemem ama,yarın alışların çoğalacağını sanıyorum...ben de yarın alacağım...maliyet düşsün...
    Hemşo alma artık bırak maliyet yüksek kalsın.

2. Bu yağ şirketlerinden nefret ediyorum. Neredeyse bunlar yüzünden İzmir'den nefret edeceğim. 2005 miydi, artık tarihini de hatırlamıyorum LİO yağ da gitti birsürü param. Aşağılık SPK, öyle gözaltına ya da yakın izleme pazarında da almadı, pat diye kapattı tahtayı bir daha da açmadı. Geçen sene Şok Markette yağını rafta görmüştüm, yıkasım geldi ortalığı

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by AVRASYA Yazıyı Oku
    0.39 kuruş yarınki tabanı nereye kadar düşeceksin bakalım

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 gün öteledim.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Bu yağ şirketlerinden nefret ediyorum. Neredeyse bunlar yüzünden İzmir'den nefret edeceğim. 2005 miydi, artık tarihini de hatırlamıyorum LİO yağ da gitti birsürü param. Aşağılık SPK, öyle gözaltına ya da yakın izleme pazarında da almadı, pat diye kapattı tahtayı bir daha da açmadı. Geçen sene Şok Markette yağını rafta görmüştüm, yıkasım geldi ortalığı

Şok marketindeki Lio yağ isim hakkı alınmış olarak raflarda.Yoksa şirket çoktan sizlere ömür.

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sıkıntı bu haberde gizli bence. Bu adamlar resmi olarak bu açıklamayı yaptı. Bist yoneticileri bir seylerden şuphelemışler ki bahse konu tesiste incelemelerde bulunmuslar ve tesisin haberde bahsedilen ozelliklerde bir tesis olmadığını görmüşler ve film burada kopmuş.

Yani adamlar resmen kamuoyunu ve bist i kandirmaya çalışmış ama yakalanmislar. Yoksa ortada bahsedildiği gibi bir tesis olsa hiçbir sorun çıkmazdı.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://www.ozdogan.com.tr/food-sector/

Bahsi geçen fabrika bu sanırım.

6. Biliyorum. LİO patronları ve TEKBORSA dergisi sahipleri şirket kurup yatırımcıları dolandırdılar. Sonra sanırım YAPIKREDİ bankası da şirkete elkoymuştu.

7. Acaba bist yöneticileri alacakları yeri incelemeye gittiklerinde, özkar bizimböyle bir görüşmemiz yokmu dedilerki. Yarın bu özkarı aramayı düşünüyorum.

8. Böyle nitelikli dolandırıcılık konusunda spk ya bir madde yeter nedir? “ şirketin içi patron tarafından bilinçli boşaltılıyorsa, kendinin ve tüm ailesinin malvarlıklarına el konulur, satılır, yatırımcının parası iade edlir. Patron payı ise devlete kalır.” Hrpsi bu dürüst olmayana zorla öğreteceksin. Kimse dürüst değilse kabuğuna çekileceksin.

Sayfa 149/341 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •