Sayfa 182/341 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. arkadaşlar burada mgdur olan biz yatırımcılarız herkes spk ya dilekce yazsın ben yazdım yeni fabrıka alınmadan neden onay verdıgını şirketin içinin bosaltılamya calısıldıgını gelen paranın temdit edililerek el konulması şirketi uyararak neden hiç acıklamam yapmadıgını sormasını istedim bakalım ne cevap vercekler bu işte spk nında suclu oldugunu yazdım

YATIRIMCI İLİŞKİLERİNE mail attım...

İyi günler.Ben sizin şirketinizin yatırımcısyım.Aydın ilindeki arazi alımı,işi nasıl gidiyor.4 ay olacak,halen anlaşılmadı mı?Bu kadar uzar mı?Rakam belli ,niye imzalar atılmıyor?Teşekkürler.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Şimdi de telefonla aradım.Bir bayan çıktı,durumu anlattım.Bu konuyla Murat Bey ilgileneniyor dedi,şu an yok dedi,Yarım saat sonra tekrar arayın gelirse görüşürsünüz dedi...

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    YATIRIMCI İLİŞKİLERİNE mail attım...

İyi günler.Ben sizin şirketinizin yatırımcısyım.Aydın ilindeki arazi alımı,işi nasıl gidiyor.4 ay olacak,halen anlaşılmadı mı?Bu kadar uzar mı?Rakam belli ,niye imzalar atılmıyor?Teşekkürler.
    Bende aradim hocam sekreter cikti yeni ofise gectik telefonlari yeni baglattik diyor murat beyle gorusturecekti yerinde deilmis bi yarim saat sonra yine arayiniz dedi bakalim. Kadinin ses tonu biraz lakayit biraz herseden haberdar gibi suda varki bi iyimserlik kokusuda mevcut..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Pistiii..

Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Pistiii..

sen de mi 5 dakika önce aradın...

7. Aynen

Özdoğan grubunun telefonlarında YİNEEEEE tık yok.hayali,naylon şirket mi bu be...:wu:

Sayfa 182/341 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •