Sayfa 190/341 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. arkadaşlar altın yagla ilgi spk yı dilekce yazalım ben spk özel kalem müdürüyle görüstüm ve bu konuyla ilgili dilekçe yazın ve baskana dilekçeyi kendişinin verecegini söyledi bunun için gerekirse çarsamba günü dilekce yazıp götürecegim ben ankarada yasıyorum bu serefsiz çeviklerin paramızın pul olmasına musade etmeyelım spk yı bir önce devreye sokalım özel kalemin faks numarasını yazıyorum sizde hakkınızı arayın03122196781buraya meramınızı yazın faxlayın ne kadar dilekce okadar dıkkat ceker saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by Hoşman Yazıyı Oku
    Malda yakalananları kurtaracak tek şey şirket birleşmesi haberinin gelmesidir. Ellerindekinden zor kurtuldular. Bu nedenle bakıyoruz ediyoruz görüşüyoruz deseler de asla yeni bir yağ üretim fabrikası alacaklarını sanmıyorum. YTD.
    .
    Ne ile birleştirecekler ki?
    Krsan var aynı nitelikte ve örtüşür falşyet alan var. Birleşme için uygun ama Krsanı da iyi öğüttüler.

Ama KRSAN a patron ait bir şirketi 29 milyona satın aldıracaklar mış! yani şirketin bütün nakiti patrona gidecek ve üstüne üstelik patrona borçlanacak. (tabi patrona ait bu şirketin neyi varda 39 milyon değer biçilmiş bu da ayrı bir soru) Bu belirsizlik içinde Krsan ile birleşme bile çok sakıncalı durum gibi görünüyor.

Yine ARTI nın bütün parasıyla genyh hisseleri satın aldılar, sonra bu hisseler üzerinden şirketin bütün parasını hiç ettiler

ALYAĞ ın büyük miktar parasında (sanırım o dönem 40 milyona liraya yakındı, yaklaşık 15 milyon dolar eder) ilişkilş taraflardan Etilr hisseleri alındı, yazık oldu o paracıklara. O paracıklarla ortaklığa gerçekten artı değer katacak çok daha iyi işler yapılırdı. Etiler ortak olunduysa ne oldu? Üç yıldır Etiler hep zarar. Birde 12 - 15 milyon dolardan Alyağa aldıkları Etiler hisselerini aynı fiyattan başkalarına da sarsalarda görelim.

Hep borsada halka açık şirketlere ilişkili taraf şirketlerinşn hisselerini aldırarak, halka açık şirketin paralarını hiç etme olayları serisi. Yola devam

3. Neyin dilekçesi yazılacak sayın Karadeniz, tek yol YÖNETİCİNİN SORUMLULUĞU DAVASI

Alıntı Originally Posted by karadeniz0565 Yazıyı Oku
    arkadaşlar altın yagla ilgi spk yı dilekce yazalım ben spk özel kalem müdürüyle görüstüm ve bu konuyla ilgili dilekçe yazın ve baskana dilekçeyi kendişinin verecegini söyledi bunun için gerekirse çarsamba günü dilekce yazıp götürecegim ben ankarada yasıyorum bu serefsiz çeviklerin paramızın pul olmasına musade etmeyelım spk yı bir önce devreye sokalım özel kalemin faks numarasını yazıyorum sizde hakkınızı arayın03122196781buraya meramınızı yazın faxlayın ne kadar dilekce okadar dıkkat ceker saygılar

4. Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

5. Nerdeyse anlaşmak üzereyiz dediği yeri almayan patrona adi sahtekar demek hakaret değil hakettiği bir sıfat olur.

Birde mübarekmiş binlerce kişinin hakkını yiyenden olsa olsa ******** olur.

Patron bozuntusu 20 yılda senin gibisine ilk defa denk geliyorum. Hergün yüzlerce küfür beddua alıyorsun hiç utanman da yok. Ne kadar geniş insansın çözemedim seni.

Birde sürekli twitter da hükümete yalakalık yapıyorsun ama pek işe yaramadı herhalde bütün şirketlerin gözaltında.

Bu kadar ah ile sürünmeden ölmezsin sen. Güya inançlı birisin. Senin en büyük inancın para olmuş. Allah seni çok güzel çarpacak hepimiz de göreceğiz oh iyi olmuş diyeceğiz.

6. Arkasini hukumete dayamis bu cevikler bunlara bisey olmaz olan bizim gibi sahipsiz ky.lara olur. Fakat Allah var Gam yok. Vakti geldimi onlarida carpacak..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Alayının mina koyim

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

Eylül ayında,düşen satın alma haberi,sonuçta hüsran oldu...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 190/341 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •