Sayfa 208/341 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Biz fazla birsey istemiyoruz hakkımız olanı istiyoruz ayrılma hakkını dogru olan1.14 den versinler yeter ama adamlar oralı bile olmuyolar olmuyolarsa herkes elinden geleni yapsın

2. ALLAH bildiği gibi yapsın. Bu şeref yoksununu ALLAH a havale ediyorum. Evet 3 kademe çıktı diye günlük sekansımı bitirmedim bitirmeyeceğim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kardeş 15 inde aldıysanız 17 sinde takasda görünür.tatil durumu farkettirir tabiki
    20 Kasım da aldı isem ve takas 22 görünüyorsa, 21 Kasım da ki genel kuruldan sonra mı almış görünürüm yani. Çok saçma değil mi bu. Ben 20 sinde işlem emri vermişim ve o tarihte de almışım.

Alıntı Originally Posted by ergertem Yazıyı Oku
    20 kasım da aldı isem ve takas 22 görünüyorsa, 21 kasım da ki genel kuruldan sonra mı almış görünürüm yani. çok saçma değil mi bu. Ben 20 sinde işlem emri vermişim ve o tarihte de almışım.
    maalesef kanun böyle 19 kasımda alan genel kurula katılabilir.ayrıca şunu belirteyim
    19.unda aldın 20 sinde veya 21 inde sattın 22 sindeki genel kurula katılırsın.
    Ayın 21 i itibariyle mkk kayıtları esas alınarak rtaklık durumu çıkarılr
    sağlıkla kalın umarım anlatabilmişimdir

5. Alayının....

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

6. Arkadaşlar bnde Alyag hissedariyim forumda mjlari okuyup çıkıyorum pek msj yazmam ama sıkı takip ederim küfür hakaret içeren boş msjlara gerek yok. Hareket lazım hakkımızı tabiki yedirmeyecegiz. Bn Cimer'e çok detaylı dilekce gibi bir msj yazarak şikayette bulundum olay hazine bakanlığina sevk edildi oradan da spk ya sonucu paylasirim gerekirse msj metninide paylasirim. Hakkınızı arayın bir şey çıkmaz demeyin.

7. bu şirket sahipleri cimer den spk dan bir şey anlamazlar. bunların işi borsada insanları tokatlamak. dava açmadan bu işler çözülmez. 1.14 fiyatı ile ilgili izmirden çok tecrübeli bir avukat tuttuk, dava açtık. yarın saat 11 de arabuluculuk bürosunda şirket avukatı ve bizim avukatın uzlaşma görüşmesi var, anlaşma olmaz ise (muhtemelen olmayacaktır) Avukatımız ertesi gün izmir asliye ticaret mahkemesine dava açıyor, daha sonrada nitelikli dolandırıcılıktan cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunacak. Özel den telefon numaranızı yazın arayıp ayrıntılı bilgi verebilirim.

8. spk ve cimer e çok şikayette bulunduk hiç bir sonuç çıkmıyor. cevap olarakta herkese aynı yazıyı gönderiyorlar. zaman kaybı

Sayfa 208/341 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •