Sayfa 213/341 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    Alayının.....

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.
     Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    Alayının....

Alayının....

Alayının....

Alayının ta.....

Bence içini bir kerede dök kardeş.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Spk sorunu çöz artık desin herkes ,cimer bimer akim ne varsa birlikte olmak ,emsal karar aldırmak gerekiyor alyağzadeler birileri bir yerlerde ne işler açıyor dertsiz başımıza,Mevla görelim neyler biraz çabalayalım gençler:)

4. İzmirdeki adam,ne işin var aydında??Yağ zeytin yağı olunca her işiyle dünyanın en halis asidi az ,sanayide ,sofrada her alanda kalite kuzey ege dir.Bunu dünya biliyor,Altınyağ adına aydın mı yakışır,Altın oluk mu?Pes vallahi,bir sürü satılık şirket var kuzey egede hiç biride zor durumda değil,neden olsun,Tariş niye var?Hiç mi iş yapmıyor bu adamlar,Ruslar bu ülkede bu işi yapıyor ,kendi ülkelerine satıyorlar,bir düzenleme yapılsa ne olur,birileri ölür mü,Allah büyük ,hesap verilecek ,kul hakkı yemek kolay !Bakalım son gülen kim olacak?Onun cevabı da belli ,tuh yazıklar olsun size derizde :)Mazlumlar kazanacak zalimler hep kaybederler bu Allahın kanunudur,bilmek değil mesele hepimiz biliyoruz,Farkımız biz inanıyoruz,EvvelAllah!

5. ALLAH bu zalim insanı bildiği gibi yapsın. Birtakım sağlık sorunlarım var önümüzdeki hafta ameliyat olacağım. Yurtdışındaydım bugün Türkiye ye geldim. Ama bu bu çifte kavrulmuş bol kaşarlı nörii inşallah bizim çektiğimizin neyse beddua etmeyeyim. Ama benim SPK ya önerim bu tahtayı en azından işleme kapatsın. Hatta bu işi sonuçlandırana kadar diğer şirketlerindeki hisseleride işleme kapatsın. Madem şirket faaliyetsiz böyle bir önlem alsın ki bu cibilliyetsiz buralardan bile alsat yapmasın. Yazıktır günahtır biz yandık başkaları yanmasın. Hödük de gereken dersi alırsa alsın almazsa zaten şirketleri kapalı olduğu için şabalak gibi kalsın.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Hoşman Yazıyı Oku
    Bence içini bir kerede dök kardeş.

Bir kere yetmez dostum hergun anmam lazım

7.  Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    Bir kere yetmez dostum hergun anmam lazım

Sen de haklısın

8. Spk sorunu çöz artık desin herkes ,cimer bimer akim ne varsa birlikte olmak ,emsal karar aldırmak gerekiyor alyağzadeler birileri bir yerlerde ne işler açıyor dertsiz başımıza,Mevla görelim neyler biraz çabalayalım gençler

Sayfa 213/341 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •