Sayfa 223/341 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Ben hisseden 0,28 den ayrıldım arkadaşlar bugün sabah seans açılışında.
    hisse satabiliyormuyum diye şüphesi olanlara hisseyi havada kaptılar.dün akşam seans kapanışından hemen sonra yarına satış emri girdim baktımsabah ilk sırayı almışım zaten. bilginiz olsun
    satma sebebim hisseyle ilgili yaşanan olumsuzluktan ziyade piyasalarda yine manipülasyon duyumu alıyorum.
    geçen seferde dolar manipulasyonunda alyağa yakalanmıştım beklemek zorunda kalmıştım.
    bu kez zararımı başka hisselerde çıkarıp başka yatırım enstrümanlarında olacağım.
    :wave: bu iş mahkemelerle v.s. netice almak çok zor Nureddin gibi bir sürü soyguncu var borsamızda.bunların işleri bu zaten.iyi niyetli olmadığıda anlaşıldı.
    Bunu herkes biliyor zaten..
    Bunu bilmeye rağmen hisse alınıyorsa sonuçlarına da ağlaşmamalı elbet...

Ama hisse fiyatı zirvelerde iken patronların müdürlerinin büyük beklentiler oluşturacak basın yayın açıklamaları demeçleri serisi yapmaları büyük bir rezalet.. tabi paralelinde tahtada günlerce büyük hacimli işlemlerin olması...

Ve sonrasında hissenin tepetaklak olması ve yip pazarına yuvarlanmış olması.. çok haince..

2.  Alıntı Originally Posted by Bigmen99 Yazıyı Oku
    Spk. için izlenim buysa çiban başını patlatalım,yok öyle kan emenlerle ortaklık deyip yetkili merciler yoluyla şikayet edelim ne dersiniz kardeşlerim!
    Şikayet falan hepsi hikaye. Sanki ekonomi borsayı yönetenler Borsada neler olup bittiğiniz kimin ne yaptığının farkında değil mi.. Kimi kime şikayet edeceksin. Bütün Sistem Borsada piyasayı söğüşleyenlere çalışıyor.

Borsada söğüşleme organizasyonuları çok oluyor. Ama bazıları bunu öyle kahpece yapıyor ki.

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Şikayet falan hepsi hikaye. Sanki ekonomi borsayı yönetenler Borsada neler olup bittiğiniz kimin ne yaptığının farkında değil mi.. Kimi kime şikayet edeceksin. Bütün Sistem Borsada piyasayı söğüşleyenlere çalışıyor.

Borsada söğüşleme organizasyonuları çok oluyor. Ama bazıları bunu öyle kahpece yapıyor ki.
    Borsanın içine edenler ve borsamız üzerinde oynanan hain oyunlar olduğu aşikar,burada hikaye bitmiş ise neden kağıtlar ucuza satın alınıyor,bu uzun sürer,herkes satmaz bu fiyata,battık zaten der bekler.!İşte hikaye bitti oyunu verilerek moral bozmak için!Fakat hikaye borsada bitmez.!Ansızın yeni haberler piyasa yapabilir,Şu çeyrek açıklanmalı artık ve bu adamlar şirketi neden almazlar?Biri sormalı,o ben olabilirim!5-10 milyona işe yarar kaliteli yağ üreten satılıklar var!Neyi beklersin dava açıldı artık,seçim var,bunlar olcak beklemekle ne kazancan dememiz lazım?Ha parayı faize yatırır da daha çok kazanırsa o zaman sat tabelayıda öyle yatır daha işe yarasın,sonuçta kyk haklı şikayet edilecek ,pes edilmeyecek,davalar açılacak mal varlıkları tehlikeye girer daha neler,valla oyun böyle derler bu adamlarıda yerler,fazla zorlamaya gelmez,hepsi hikaye belki bunun gibi!

4. En önemliside rabbime şikayet edeceğiz.Bakın deprem oldu az evvel ege bölgesinde!Bu daha başlangıç!Bu işler rabbime ulaşır,merak etmesinler.!Böyle mazlumların ekmeğini yiyerek kimse bir yere varamaz,iki cihanda ona yer yok!Depremler bu sene Ege'de çok olacak Allahın izniyle,biz yalvaracağız,İzmir hazır olsun,özellikle plaza güzeli haramiler!Yakında Allahın izniyle haramzede olacaksınız,inşaAllah..!

5.  Alıntı Originally Posted by Bigmen99 Yazıyı Oku
    Borsanın içine edenler ve borsamız üzerinde oynanan hain oyunlar olduğu aşikar,burada hikaye bitmiş ise neden kağıtlar ucuza satın alınıyor,bu uzun sürer,herkes satmaz bu fiyata,battık zaten der bekler.!İşte hikaye bitti oyunu verilerek moral bozmak için!Fakat hikaye borsada bitmez.!Ansızın yeni haberler piyasa yapabilir,Şu çeyrek açıklanmalı artık ve bu adamlar şirketi neden almazlar?Biri sormalı,o ben olabilirim!5-10 milyona işe yarar kaliteli yağ üreten satılıklar var!Neyi beklersin dava açıldı artık,seçim var,bunlar olcak beklemekle ne kazancan dememiz lazım?Ha parayı faize yatırır da daha çok kazanırsa o zaman sat tabelayıda öyle yatır daha işe yarasın,sonuçta kyk haklı şikayet edilecek ,pes edilmeyecek,davalar açılacak mal varlıkları tehlikeye girer daha neler,valla oyun böyle derler bu adamlarıda yerler,fazla zorlamaya gelmez,hepsi hikaye belki bunun gibi!
    Elbette borsada bazı hisselerde ‘zamanı gelince’ tekrar güzel haberler veya güzel demeçler veya güzel bildirimler gelmeye başlar..

Ama yatırımcılar bezdirip yukarıdan kucaklara dökülmüş hisseler tekrar dip fiyatlardan yatırımcılardan sökülüp alınınca hisse toplamada hedef miktara ulaşınca ’zamanı gelmiş’ oluyor.

Bazı hisseler için temel teknik kar zarar hikaye. Patronlar hisse pozisyonlarına göre şirkete olumsuz veya olumlu ayar verirler. Hatta hangi pazara alınması içinde ayar verirler...

6.  Alıntı Originally Posted by Bigmen99 Yazıyı Oku
    En önemliside rabbime şikayet edeceğiz.Bakın deprem oldu az evvel ege bölgesinde!Bu daha başlangıç!Bu işler rabbime ulaşır,merak etmesinler.!Böyle mazlumların ekmeğini yiyerek kimse bir yere varamaz,iki cihanda ona yer yok!Depremler bu sene Ege'de çok olacak Allahın izniyle,biz yalvaracağız,İzmir hazır olsun,özellikle plaza güzeli haramiler!Yakında Allahın izniyle haramzede olacaksınız,inşaAllah..!

Ya nasıl insanlarlarla yaşıyoruz ? nasıl bir akıl tutulması yaşıyor bu ülke insanları? Mübarek kardeşlerin yaptıkları az bile olmuş. Bak bakalım adamlar kimlerin arkasında ve neden mübarek denmiş...
    Kombassan, İttifak, Sayha, Yimpaş, bu hırsızları neden görmüyor rabbiniz. neden depremler tusunamiler yollamıyor Konya'ya :)

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    Ya nasıl insanlarlarla yaşıyoruz ? nasıl bir akıl tutulması yaşıyor bu ülke insanları? Mübarek kardeşlerin yaptıkları az bile olmuş. Bak bakalım adamlar kimlerin arkasında ve neden mübarek denmiş...
    Kombassan, İttifak, Sayha, Yimpaş, bu hırsızları neden görmüyor rabbiniz. neden depremler tusunamiler yollamıyor Konya'ya :)
    YÜCERAB herkesin rabbidir.Rabbin diyen dilinde yılanlar gezer,ileri gitme!Elbette konya'da nasibini alır.Lakin yüce mevl*****n hatırını hiçe saymaz.Fakat bu durum mübarekleri kurtaramaz,fatura bu adamlara kesilecek evvelAllah!Borsayı kumarhaneye çevirmenin bedeli olacaktır.O arkasına saklandıkları YÜCERAB ile çarpışamaz,sadece depremleri seyrederler.!Konya mevlanaya saygılıdır.Ege de böyle şeylere inanan az olduğundan birde hadislerde batıda bir bölgede çökme olacağı beklentisi var,inandırma derdinde değiliz,zaten hadis gerçekleşerek hadise oluyor,bilmem anlatabildim mi!O hisselerin hiçbirinde yoktum!Ben İzmirdeyim:)

8. Arkadaşlar merhabalar, sanırım herhangi bir gelişme yok,
    Dava açan da yok,
    Şimdiye kadar dava açılıp tedbir kararı alınabilirdi bile.
    Hakkınızda hayırlısı.

Sayfa 223/341 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •