Sayfa 232/341 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Hayırlı olsun inşallah yarında şirketten bu konuda güzel haber gelir 82 ye yolculuk başlar. Zuval sattın mı ki sen? Satanların fayfalanacagini sanmıyorum. Ytd

Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    hissede olanlara hayırlı ve bereketli olsun darısı biz asyab hissedarlarına tahminim ce bedelli ğibi olur parayı yatıran hisseyi nasıl alıyorsa aracı kuruma lotları verip parayı hesabınıza yatırırlar diye tahmin ediyorum en saglamı aracı kurumların müşteri hiz ile görüşün birde yanılmıyorsam batık rumuzlu arkadaş mepetten ayrılma hakkını kullandım diye yorumunu okumuştum ulaşırsanız daha net bilği verir diye düşünüyorun
    kardeş bu işler öyle lmuyr önce şirket bakalm genel kurul kararı alacakmı.alrsa genel kurula katlmak gerekiyr.biraz bekleyin bakalım.3 gün içinde genel kurul kararı alacakmı yksa bu karar içinde mahkemeye gider.siz bu çeviklerin brsa kurdu lduğunu ve avukatlarınında spk.dan ayrılan avukat lduğu bilgisini neredenmi biliyrum.dava açtğmı buradan açıkladm arabulucu görüşmesine gelen kişidir.

3. Hayırlı Uğurlu Olsun Arkadaşlar. Bu kararı çok daha önceden alabilirdi ama takaslardanda anlaşıldığı gibi hisseyi iyice ölü fiyattan toplamak için sessiz kaldı.
    borsa da bu işler böyle işliyor. Sabredenlerin artık hakkını versin patron.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

6. Sirket haberi spk nin almis oldugu karari kabul etmeyip danistaya gitip iptal davasi acacaklarmis srf..lr..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Sirket haberi spk nin almis oldugu karari kabul etmeyip danistaya gitip iptal davasi acacaklarmis srf..lr..

Kaynak var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by salvadore_xp Yazıyı Oku
    Kaynak var mı?
    Kap a geldi 12 . 50 de haber sirket kendi yayinladi

Sayfa 232/341 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •