Sayfa 241/341 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Son 1.5 aydir borsada 100 yatirimcinin rahat yuzde 80 i zarar yazmis.. daha ne olsun Allah sonumuzu hayir etsin iyimi yapiyoruz sonami gidiyoruz belirsiz

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by salvadore_xp Yazıyı Oku
    Hocam, içimiz karardı. Biz de senin gibi batmışızdır; ama sen zararına çok bırakıp gitmişsin hocam. İnşallah piyango bir kağıtla yaptığın tüm zararı alirsin inşallah
    Allah razı olsun kardeşim de,ben çok zor iflah olurum....her hareketim ofsayt,bu kadar şanssızlık olmaz,olamaz....Bir kere kâr ederek sattığım hisse yok,hatta bırak kârı,aynı fiyata bile razıyım...ana sattıktan sonra ,domuz gibi giderler...srvgy, 2 yıl tuttum. 60 bin zarar yazdım.ben sattım, burak zararı kara bile geçirmişti.say day bitmez...fazla uzaatmayayım.kendimden nefret eder hale geldim.inanın hergün ters köşe olduğum için yeni bir günün gelmesini artık istemez hale geldim.

Size bol kazançlar....Bu ******** patronlara karşı uyanık olun...ben de 7 yıl önce bulaşmışım esemden ve de mzhld,eplasın üçkağıtçı karşınlarından darbe yedim.Spk ya güvenmeyin,sözde bizim esems için mahkeme açmıştı, halen bir tık yok,zamanında ok kadar uyarı yaptık,patron şirketin içini boşaltıyor diye,, hep aynı basmakalıp cevaplar geldi,aradan yıllar geçti,bizimle dalga geçer gibi,halkıymışsınız dava açabilirsiniz dendi....hükümetin asyab ı daralmasından sonra bende bu hisseden aldım,sonrasını biliyorsunuz....halen tık yok...anlayacağınız benim bu halde olmama sebeb bir kendimsem,diğeri de devlet baba ve kurumları..... Karar sizin,Allah'a emanet olunuz.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Allah razı olsun kardeşim de,ben çok zor iflah olurum....her hareketim ofsayt,bu kadar şanssızlık olmaz,olamaz....Bir kere kâr ederek sattığım hisse yok,hatta bırak kârı,aynı fiyata bile razıyım...ana sattıktan sonra ,domuz gibi giderler...srvgy, 2 yıl tuttum. 60 bin zarar yazdım.ben sattım, burak zararı kara bile geçirmişti.say day bitmez...fazla uzaatmayayım.kendimden nefret eder hale geldim.inanın hergün ters köşe olduğum için yeni bir günün gelmesini artık istemez hale geldim.

Size bol kazançlar....Bu ******** patronlara karşı uyanık olun...ben de 7 yıl önce bulaşmışım esemden ve de mzhld,eplasın üçkağıtçı karşınlarından darbe yedim.Spk ya güvenmeyin,sözde bizim esems için mahkeme açmıştı, halen bir tık yok,zamanında ok kadar uyarı yaptık,patron şirketin içini boşaltıyor diye,, hep aynı basmakalıp cevaplar geldi,aradan yıllar geçti,bizimle dalga geçer gibi,halkıymışsınız dava açabilirsiniz dendi....hükümetin asyab ı daralmasından sonra bende bu hisseden aldım,sonrasını biliyorsunuz....halen tık yok...anlayacağınız benim bu halde olmama sebeb bir kendimsem,diğeri de devlet baba ve kurumları..... Karar sizin,Allah'a emanet olunuz.
    Hocam bu konuda bilinçlisin, senden güzel bilgiler aldık. Kime sorsam ana paraya geleyim, hemen çıkacağım diyor. Üstelik geçen süre, enflasyon, yıpranan sinirler de bonusu oluyor.

4. Kervani epey arastirdim urktum acikcasi yarin satabilirim. Maaliyeti 50 cekmistim satip krdmd alabirim. Yarin olmazsa sonraki gun kesin satacam. Kervan olayinin forumunu epey okudum ayni bizim gibi kesin yt alacak alacak mallari spk kazanir kesin filan demisler. Sonrasi soguk dus. Ben yarin satarim ya :)

Bir kenarda dursun.Merak eden bakar.

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    sn.alf.kıdemli üyesin ama yakın izleme pazarında açığa satış ve kredi yk bunu bilmemen imkansız herhalde
    ben sattım dedin tekrarmı aldın.
    patrnu takip et diyrsun ne demek izaha muhtaç
    ben açtığım mahkemeyi takip ediyrum
    bilgiyi gözaltı pazarında işlem yapacak diye yazmadım.patron istediği zaman gözaltı pazarından çıkarır bu tamamen kendi niyetine bağlı .O tarihte cezasının bittiği unutulmasın bilgilendirmesidir.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

7. Arkadaşlar kervan olayı farklı bı okuyun inceleyin..

8. Ben. Baya okudum ayni gibi birlesme olmus. Cagri yapilmis davayi kazanmis filan anlatsaniz hocam ogrensek

Sayfa 241/341 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •