Sayfa 288/341 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Üzüldüm kardeşim. İnşallah başka yerden çıkartırsın...Ben de geçen hafta ekizi 8.88 den verdim.nerdeyse 2 kat daha gitti...geçen hafta çarşamba günü bir salladılar ,panik yaptırıp aldılar...nasip...
    Batık kardeş hep riskli hissedersin
    Ekiz bu fiyatı edermi
    Borsada mantık kalmadı dengesiz hareketler çoğaldı.

2. Sürekli işlem yok mu alyağda, gözaltı pazarımı?

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Batık kardeş hep riskli hissedersin
    Ekiz bu fiyatı edermi
    Borsada mantık kalmadı dengesiz hareketler çoğaldı.
    Sorma kardeşim,aynen öyle...Ekiz de yakında ,Volkan Konak'ın meşhur şarkısını söyleyecekler. Ben de de var.Geçen çarşamba çıktım.8 kat kazanmışım daha ne.8.88 den çıktım,hisse 2 ye katladı,sağlık olsun..ama şu fiyatlar tehlikeli, biri düşmeye bastığı anda, yerle bir olur...Verileri iyi gelebilir ama,iyi fiyatladı.korona krizinde 0.67 kuruştu...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Sürekli işlem yok mu alyağda, gözaltı pazarımı?
    Gözaltında kardeşim.

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Üzüldüm kardeşim. İnşallah başka yerden çıkartırsın...Ben de geçen hafta ekizi 8.88 den verdim.nerdeyse 2 kat daha gitti...geçen hafta çarşamba günü bir salladılar ,panik yaptırıp aldılar...nasip...
    teşekürler ...40 lı rakamlar maliyetim vardı yeterli oldu satış noktam... benden alanda kazansın ..gözaltı hisselerim var elimde devam beklemeye ..svg

6. Arkadaşlar dün talimat verdim bugün almadı para aktif değil görünmüyor başka bir hisse alamıyorum nezaman aktif olur param?

7.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dün talimat verdim bugün almadı para aktif değil görünmüyor başka bir hisse alamıyorum nezaman aktif olur param?
    Böyle birşey olmaması lazım emrınızı iptal ettiğiniz anda para hesabınıza gecer gunluk verdiyseniz talimatı akşam 18.10 gibi otomatik iptal olur para hesabınıza gecer..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

İş bankasında 18.10 da bile hemen parayı boşa çıkartmıyor...bir müddet geçmesi lazım..10dakika daha ,gibi...

Sayfa 288/341 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •