Sayfa 92/341 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Hayet026 Yazıyı Oku
    Hergün kap dan haber salıyorlar sonra ky ye mali basıyorlar al bitane daha

Özet Bilgi
    Bağlı Ortaklığımızın Türkiye Finans Katılım Bankası'na olan Kredilerinin Kapatılması Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    17.12.2018

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Bağlı ortaklığımız Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Türkiye Finans Katılım Bankası ile kredi borçlarının kapanması çerçevesinde yaptığı görüşmeler neticesinde borçlarının tamamı olan 465.260 USD Yakamoz Yağ San. ve Tic. A.Ş. tarafından ödenerek kapatılmıştır. Şirketimizin ve bağlı ortaklığımızın herhangi bir banka borcu kalmamıştır.
    Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.
    Saygılarımızla.
    Dünyanın en iyi haberi de gelse sanırım yükselmeyecek. Çünkü aynı spekler iş başında yine. Adamlar tek kademeye oynuyorlar. Oyuncular bugünde aynı. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Baris_ba Yazıyı Oku
    Google ye Sermaye piyasasi kurulu istanbul yaz cikar.
    Telefon: +90 (212) 334 55 00. Faks: +90 (212) 334 56 00. Adres: Harbiye Mah. Asker Ocağı Cad. No:15 Süzer Plaza 34367 Şişli / İSTANBUL ...
    Baris kardes spk yi aradim fazla bilgi vermedi sikayet dilekcesi olusturup faksliya bilirsin diyor yanliz sikayet dilekcesini nasil yazacam kimden yardim alabilirim varsa bilgin yardimci olabilirmusin

3. Yeni haberden korkar olduk gene haber gene hisse basma Allah bildiği gibi yapsin seni ytd

Gönderim Tarihi
    19.12.2018 17:24:21
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özet Bilgi
    Bağlı ortaklığımızın Gayrimenkul Tapu Devri Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    18.12.2018 - 17.12.2018

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Bağlı ortaklığımız Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, sahip olduğu Çiğli A.O.S.B'de bulunan Gayrimenkulünün Sodrugestvo Group şirketlerinden "Yakamoz Yağ San. ve Tic.A.Ş.'ne Tapu Devri gerçekleştirilerek 3.162.643,24 USD lik toplam satış tutarı, anlaşma çerçevesinde belirlenen 5,55 USD/TL döviz kuru üzerinden TL ye çevrilerek 17.552.669,98 TL Fatura kesilmiş ve işlem tamamlanmıştır.
    Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

Saygılarımızla.

4. alyag aldım bugün inşallah sizede bereketli olur
    YatırımTavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    alyag aldım bugün inşallah sizede bereketli olur
    Insallh kardes.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    alyag aldım bugün inşallah sizede bereketli olur
    Alf kardeşim sen akıllı adamsın ama şansızlığın benimde bu kağıtta olmam benim makus talihim senide etkilemez inşallah :) hayırlı ve bereketli olsun

7.  Alıntı Originally Posted by Hayet026 Yazıyı Oku
    Alf kardeşim sen akıllı adamsın ama şansızlığın benimde bu kağıtta olmam benim makus talihim senide etkilemez inşallah :) hayırlı ve bereketli olsun
    grafiği henüz tam al vermedi ama her an napacağı belli olmaz.çoğu kişi umutsuz ama sıkıntı yapmayın yılbaşından sonra güzel bir hareket çekecektir. patron istediği an 1tl ve üzerini çok kısa zamanda verir yeterki istesin
    YatırımTavsiyesi Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    grafiği henüz tam al vermedi ama her an napacağı belli olmaz.çoğu kişi umutsuz ama sıkıntı yapmayın yılbaşından sonra güzel bir hareket çekecektir. patron istediği an 1tl ve üzerini çok kısa zamanda verir yeterki istesin
    İnşallah senin dediğin gibi olur ama bu patrn ayrılma hakkı 1.14 ken 0,68 olarak dalavere yaparak açıklayan patron ben seningibi iyi niyetli değilim zararımı kurtarsam saniye durmam bu kağıtta inşallah senin dediğin gibi olur

Sayfa 92/341 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •