Sayfa 165/341 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. [QUOTE=Andrei28;2998766]
     Alıntı Originally Posted by kafkafkaf Yazıyı Oku
    Ortada urerim yapan bir sirket mi var da spk bedava para bulmasina aracilik edicek??

Şirket üretime geçebilmek için bedelli yaptı ya,
    Aklıma takılan soru işareti şu; şirket bedelliden sonra mı fabrikayı satın alacak, yoksa şuan parası olupta yakın zamanda mı satın alacak?
    Eğer bedelliyi beklerse yönetim kurulu süreç yatırımcıyı yıpratır.
    Ayrıca 1 tl nominal değerli hisseyi kimse 0.40-50 kuruştan bedelliye girerek almaz. Kullanılmayan rüçhanlar için yönetim kurulu güvence de vermedi, bakalım ne olacak?
    Bedelli 0.1 kurus ancak spk buna izin vermez sirket mevcut fabrikasini satti borclarimi kapadim dedi simdi yeni bir yer alicam 17.milyon demis suan faaliyetim yok bildirmis nasil bedelliye izin verir ki diger konuda yeni bir fabrika alicak yada almak zorunda diger turlu borsa kotundan cikmasi icin cagri zorunlu en kotu seneryo fabrikayi almadi sonrasi ne olucak

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugun en iyi satici 40 bin lot yapi kredi tahtanin durumu bu yani 80 bin satisla eksi yuzde 12 sirket yeni haber gondermek zorunda beklenti yaratmasi icin yoksa spk ve yatirimcilar basini cok agritir

3. [QUOTE=kafkafkaf;2999362]
     Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Bedelli 0.1 kurus ancak spk buna izin vermez sirket mevcut fabrikasini satti borclarimi kapadim dedi simdi yeni bir yer alicam 17.milyon demis suan faaliyetim yok bildirmis nasil bedelliye izin verir ki diger konuda yeni bir fabrika alicak yada almak zorunda diger turlu borsa kotundan cikmasi icin cagri zorunlu en kotu seneryo fabrikayi almadi sonrasi ne olucak

borsa kotundan çıkmak için çağrı zorunlu. ama kottan atılmak çin çağrı zorunluluğu yok:whistling::drunk:

4. Mevcut gelebilecek haber yeni fabrika icin gorusmeler devam ediyor yada iyi niyetli ve faaliyetine devam etmek istiyor ise fabrikayi aldik demesi gerekir

5. Son ekren goruntusu atacak varmi arkadaslar

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ofislerini gidiyorum bakicam sekreter var mi nasil davranicaklar merak ediyorum

7. Bizleride bilgilendirirsen memnun oluruz kafkaf kardes

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hklpşpp

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 165/341 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •