Sayfa 239/341 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Cefaks kardeşim bugünüde yayınlarmısın sana zahmet

2. Herkes alıcı mı, ky dan satan var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    Dün alyagin önünde çadır kuracam diyorsun bugün bana gider yapıyorsun.. haddi senden mi öğrencem işine bak

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.
    dün dünde kaldı can cağazım bugun yeri şeyler söylemek lazım. O kötü gündü kötü günde çadır kurarız demiştir doğrudur. Ama bugun güzel gün güzel günde de bırak bir zahmet ümitlenelim içimizi karartma

4.  Alıntı Originally Posted by nrcnft Yazıyı Oku
    dün dünde kaldı can cağazım bugun yeri şeyler söylemek lazım. O kötü gündü kötü günde çadır kurarız demiştir doğrudur. Ama bugun güzel gün güzel günde de bırak bir zahmet ümitlenelim içimizi karartma
    Hayirlisi

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

5. bugun 18 bin lot daha tavandan aldım çok rahatım. mahkemeyi bekleri 82 den nurişe veririm. Danıştay filan bunların lehine karar vermez veremez. Devlet kurumu her zaman pozitif ayrımcılık görür. Oda olmadı 1.14 ayrılma hakkımız var olmazsa ordan veririz :) Zaten hisse 82 görmez sanmıyorum. 82 den kim alacak ki kime satacağız?

6.  Alıntı Originally Posted by nrcnft Yazıyı Oku
    bugun 18 bin lot daha tavandan aldım çok rahatım. mahkemeyi bekleri 82 den nurişe veririm. Danıştay filan bunların lehine karar vermez veremez. Devlet kurumu her zaman pozitif ayrımcılık görür. Oda olmadı 1.14 ayrılma hakkımız var olmazsa ordan veririz :) Zaten hisse 82 görmez sanmıyorum. 82 den kim alacak ki kime satacağız?
    danıştay SPK dan yana karar vereceğinden çok emin olmayın. k.y. yi mahfeden spk yı üç paralık yapan bir çok kararı var. örnek kervan da spk nın defalarca zeynep tümere çağrı yapmak zorundasın diye açıklama yapmasına rağmen danıştay zeynep tümer lehine karar verdi

8.  Alıntı Originally Posted by salvadore_xp Yazıyı Oku
    Herkes alıcı mı, ky dan satan var mı?
    bugün hacim yükseldi 3.411.608 lot alındı.toplam 83.839.770 lot var halka açık.
    satıcı yoksa alıcıda olmazdı.Dikkatli olunmalı Henüz belirsizlikler kalkmadı ortadan. tetikte olun
    patronla paralel hareket edin.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

Sayfa 239/341 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •