Sayfa 82/341 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by mhnds06 Yazıyı Oku
    Artog zaten batık idi demi? Biz fabrikayı sattık kasaya para girdi battık ettik.diyecek durumda değiller. Şahsi görüşüm tavan açıp biran evvel.1.14 e atması lazım. Yoksa bizde dava açarız. En azından sayıyı azaltırlar. O dönem satıp çıkanlar illaki dava acacaklardir. Bakalım şirket yarın bi açıklama yapar heralde. Bu gece de biz rahat uyuyalım mübarekler düşünsün :) ytd.
    Olurmu sizce 1.14 ten ayrilma hakki ranirlarmi eyer tanimazlarsa hakkinizi nasil aramamiz gerekiyo

2. Allah askin hayal kurmayin gercekci olun. Okadar milletin hakkini parasini cakallikla cebine indiren serefsizler hic boyle bi haber var diye fiyatmi cekecekler yukari. Daha kap a bildiril.emis girin hissenizin haber sayfasina bakin varmi boyle bir haber. Yook

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hepimiz isteriz sabah tavan yapsin ama gercekler ortada. Millet alim yapiyor bunlar altan satis verip sabit tutuyor geleni carpiyorlar kasaya ne girerse kardir 3 5 fark etmez yeterki carpsinlar

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Daha önceki çağrı da bile 2 milyon tl 'den fazla katılım olursa satıştan vazgeçmeyi düşünüyorlardı.

0.65 düşük bir rakamdı katılan olmadı ama 1.14 e baya katılan olur. Patron satıştan vazgeçer de yine de 1.14 'den hisse almaz.

İnş beni yanıltır da hepimiz kazanırız ama benim 1.14 'den çağrı yapacaklarına çok da ümidim yok açıkçası:(
    Ytd

5. O genel.kurulda 2milyonu geçse de işlemden vazgeçmeme kararı alındı. 4 milyon civarı karşı oy çıktı 2 milyondan fazlası serh koydu. 1.14 den tekrar çağrı yapmazlar zaten mantıksız olur. O dönem elinde hissesi olup da satan insanların zararı ne olacak? Herhalükarda dava açılacak. Şirket ne diyecek bakalım bi haber yollarlar heralde essek değiller ya :)

6.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    küçükde olsa korkum artog gibi olmasın. benim banka ekranımda hala artog hissesi duruyor. SPK artog dada dolandırıldınız haberiniz olsun yönetim kurulu hakkında dava açabilirsiniz demekten öte bir eylem yapmamıştı. burada da mahkemenin yolunu gösteriyor. ben mahkemelerde yıllarca sürünerek zararımı kurtarmaya çalışacaksam koca koca adamlar eşek yüküyle maaşı o sıcak odalarda yumuiak koltuklarda bana mahkemeye git demek içinmi maaş alıyorlar. yuuuhhh beee:bravo:
    Bendede artog duruyo ayni sekil, hala mahkeme devam ediyo, 70 bin 2012 den beri bekliyo, zarari spk mi odeyecek, yok olan bize oldu insallah burdada aynisi olmaz. 275 bin hisse var, kafayi yedirtirler bana.

7. Su nalet kagittan bir kurtulayim
    Bidaha tovbe boyle boktan kagitlaraa girersem,

8. Bu kadar dandik bu firma için 275bin hisse büyük rakam. Ortalaman düşüktür umarım diycem ama muhtemelen yüksek. İnşallah yakın zamanda toparlar da insanlar zararını çıkartır. Ytd.

Sayfa 82/341 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •