Sayfa 85/341 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. 0,72 altına gelmediği müddetçe sorun yok
    direnç noktaları 0,85 0,92 sonra 1,5x inşallah
    YatırımTavsiyesi Değildir.

2. sn parapara avod sattınmı? geçengün bende biraz aldım sonra uzak durdum

3.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    sn parapara avod sattınmı? geçengün bende biraz aldım sonra uzak durdum
    dostum ben avod ları daha ilk hareketinde 2 den verdim. 4-5 yıl önce 1.95 lerden geri dönmüştü yine döner korkusu ile 2 den

sıyırdım. gerçi sattığım gün 2.17 tavan açtı 1.45 taban gördü. sonra toparlayınca bir günde bu kadar sert hareket beni bozar deyip sıyırdım. 050 lerden pegyo aldım. hedefim 1 lira idi. onbinlerce takipçisi olan bir o.ç facede pegyo üst sınır 062 yazınca korkup 060 dan verdim. yine o ********in lafı ile 1.29 dan ıhlasgm aldım. durum ortada.

4.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    dostum ben avod ları daha ilk hareketinde 2 den verdim. 4-5 yıl önce 1.95 lerden geri dönmüştü yine döner korkusu ile 2 den

sıyırdım. gerçi sattığım gün 2.17 tavan açtı 1.45 taban gördü. sonra toparlayınca bir günde bu kadar sert hareket beni bozar deyip sıyırdım. 050 lerden pegyo aldım. hedefim 1 lira idi. onbinlerce takipçisi olan bir o.ç facede pegyo üst sınır 062 yazınca korkup 060 dan verdim. yine o ********in lafı ile 1.29 dan ıhlasgm aldım. durum ortada.
    bende telegramda bir spec buldum söylediği hisseler uçtu verdiği fiyatlardan kimisi %5 kimisi tavan yaptı
    bsoke-mndrs-ostim-ykgyo bugun menderes devam edecek diyor bakalım tavana bakalım tutacakmı enaz 0,90 demiş

5.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    bende telegramda bir spec buldum söylediği hisseler uçtu verdiği fiyatlardan kimisi %5 kimisi tavan yaptı
    bsoke-mndrs-ostim-ykgyo bugun menderes devam edecek diyor bakalım tavana bakalım tutacakmı enaz 0,90 demiş
    sayın alf menderes hacim çok yüksek ve ekside. bu durum bence hoş değil. sen ne dersin:whistling:

6.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    sayın alf menderes hacim çok yüksek ve ekside. bu durum bence hoş değil. sen ne dersin:whistling:
    sabah açığa aldılar şimdi hisseleri topluyorlar 0.80 geçmesi gerek bukez

7.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Arkadaslar alyag sirketini aradim musteri temsilcisiyle gorustum haber dogru diyor sikayette buluna bilirsiniz diyor hakkinizi araya bilirsiniz dedi yanlislik oldugu dogruymus
    Spk incemeleriyle yeni bir ayrılma hakkı fiyatı belirlenesi ve bu konuda şirkete herhangi bir yükümlülük yüklemesi konusunu pek takip edemedim.....
    Bu konuda spk, hakkınızı mahkemede arayın diyerek işi sadece yatırımcılara mı bırakıyor?
    Yoksa spk i şirketten yeniden doğru bir fiyattan yatırımcıya yeniden ayrılma hakkı vermesi için şirketi yükümlü mü tutuyor?

Gerçi anladığım kadarıyla son genel kurulda ayrılma hakkı kullanmada şirketin fon kullanma sınırlama kaldırılmıştı ve isteyen herkese ayrıkma hakkı sunulmuştu,,
    Bu durum göz önüne alındığında, belki şirket fazla hukuksal kargaşalara girmeden yeni fiyattan sınır koymadan yatırımcılara ayrılma hakkı sunabilir. Sonuçta çiğli deki varlık satışlarının gerçekleşmesiyle, şirketin hisseleri geri almada likit sorununda pek olmaz. Ayrıca bu hisseleri ileride şirket gelişimi ile birlikte daha iyi bir fiyatta tekrar piyasaya satabilme koşulları da oluşabilir...

8. Bu nerettin gunahini vermez. Siz hu hesaplamanin yanlisliklami yapildigini saniyorsunuz. Adamlar kasitli olarak sastis zamani hisseyi 1.4 lardan 0.60 lara kadar indirdiler. Ayrilma hakkini dusuk tutmak icin, ayrilma hakki aciklandiginda defalarca cimer- bimer- spk ya yazi yazdik. Ama adamlar satistan sonra daha yeni cevap yaziyorlar, ayrilma hakki hatali diye. Bunlarin hepsi art niyetli yapilan seyler. Spk simdi mahkemeye verin diyor, mahkeme artik kac yil surer, belli degil, mahkemeye gidin diyene kadar, belli bir sure vererek yeniden genel kurulun toplanmasini ve ayrilma hakkinin 1.14 olarak belirlenmesini saglasana, ama nerde turkiyedi yasal soygun, mahkemede ara hakkini diyor, Artog hissesindede ayni seyleri soyledik yazdik mahkemeye gidin dedi spk mahkeme 7 yildir devam ediyor. Ortada bir bok yok, sirket yok, arsa yok, simdide alyag, kimden alacaz parayi, adamlar arsayi ve makinlari satilar, bankalara borclarini ödediler, kalan borclarida taksitlendirdiler satistan gelecek parayla, biz neye tedbir koydurup paramizi alacaz. Birde bunu soylede bilelim bir ise yaramayan SPK.

Sayfa 85/341 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •