Sayfa 181/341 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. hala investing isimli sitede hisse pazarlamaya çalışıyorlar. 041 e alış girmiş vermiyormuş. maliyet düşürmek için son fırsatlarmış. acaba inanıp alan varmıki

Fjcjckgogoy

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Önceki sayfalarda paylaştığım grafik ve yorumumda değişen bişey yok arkadaşlar...
    Sadece ilave olarak şunu söyleyebilirim, günlükte ters bayrak formasyonu var, hedefide 0,32 olarak çıkıyor..
    Orayı gösterirmi bilemem ama ben bunun bir oyun olduğunu düşünüyorum, sabreden iyi kazanç elde edebilir...
    Malda olan arkadaşlar bu seviyelere gelmiş tahtada sabretmekten başka çaresi yok, allah sabır versin...
    Yeni alacak arkadaşlarda acele etmesin, alırkende batarsada batsın diyeceği rakamlarla girsin derim...
    Zira şuan dip çalışması oluşuyor gibi gözüküyor ama henüz erken, bence bir sorti daha yapacak...
    Birde istediği malı toplamadan yukarı sürmez, bununda zamanını biz bilemeyiz...
    Sabrın sonu selamet gibi gözüküyor...
    Kalın sağlıcakla

4. merhaba arkadaşlar
    ayrılma hakkı için dava bireysel olarak asliye ticaret mahkemesine açılıyormuş. ayrıca savcılığa dolandırıcılıktan suç duyurusu yapabiliyormuşuz. aranızda dava açan var mı? varsa dilekçe örneği paylaşabilir mi?

alyağ

Alıntı Originally Posted by 54hasankaya Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar
    ayrılma hakkı için dava bireysel olarak asliye ticaret mahkemesine açılıyormuş. ayrıca savcılığa dolandırıcılıktan suç duyurusu yapabiliyormuşuz. aranızda dava açan var mı? varsa dilekçe örneği paylaşabilir mi?
    yeni yılda durum değişti kardeş arabulucuya gitmek gerekiyr.
    ayrıca ben spk.dan cevap bekliyrum na göre tavır belirliyeceğim
    arabulucuda snuç olmaz ise izmir ticaret mahkemesine dava için müracaat etmek gerekiyr diye biliyrum
    Son düzenleme : cinali; 07-01-2019 saat: 22:11. Sebep: İLAVE

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    yeni yılda durum değişti kardeş arabulucuya gitmek gerekiyr.
    ayrıca ben spk.dan cevap bekliyrum na göre tavır belirliyeceğim
    arabulucuda snuç olmaz ise izmir ticaret mahkemesine dava için müracaat etmek gerekiyr diye biliyrum
    Ben acukata vekalet verdim ticaret mahkemesine dava acti, spk nin kararina istinaden, bu haftada spk dan dilekceye cevap bekliyorum, 15 is gununde cevap veriryormus,

7. ankara dan sinan bey şu an dava açma aşamasında.
    sizden dayanışma bekliyor. telefonu 0 532 777 9146

8.  Alıntı Originally Posted by 54hasankaya Yazıyı Oku
    ankara dan sinan bey şu an dava açma aşamasında.
    sizden dayanışma bekliyor. telefonu 0 532 777 9146
    telefon numarasını kaydettim rehberime. 1.16 maliyet ile 41 bin küsür lot var bende. bir süre daha bekliycem. duruma göre sinan bey ile irtibat kurabilirim. ben şu özdoğan grup ile iletişim kuramadım. özkar gıdanın bağlı olduğu ana firma. internet sayfalarında görünene bakar isek devasa bir kuruluş. bir çok sektörde faaliyetleri var. lakin bir tane tel no var. onuda cevap veren çalışan yok. ankarada ikamet eden bir arkadaşımız bu işi yerinde özdoğan grup ile yüz yüze görüşüp netleştirebilirmi. en azından alyag ile bir devam eden süreçleri varmıymış

Sayfa 181/341 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •