Sayfa 199/341 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. sabahlara kadar direksiyon sallıyorum 130 lira icin goz nuru dokup kazandım sizin sirkete inanıp cocuklarımızın rızkını yatırdık

2. Az bise vicdanınız varsa toparlayın sunu

3.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Az bise vicdanınız varsa toparlayın sunu
    zuval bunlarin vicdani falan yok, sen eskilerdesin bir an once savciliga basvuruda bulun baska caresi yok, spk yazdigim dikekceye dun cevap geldi, ayni seyleri soyluyor, hakkinizi aramak icin mahkemeye basvrun, maddi tazminat davasi acabilirsiniz diyor, ben gelen cevabi avukatima verdim. Ayrica maddi tazminat davasi acacam sahislara,

4.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Kap haberi ne anlama geliyor?

Sent from my iPhone using hisse.net
    Kap taki habere göre karsusan a fazladan verilen paraları verememiş şimdi yeniden yapılandırıp 24 taksit ile ödeyecekmiş.

Yani fabrika satışından gelecek 24 taksiti oraya aktaracağız diyor adı patron.

Ulan nurettin çevik çok adi, sahtekar, kan emici gördüm de seni gördükten sonra onlar birşey değilmiş dedim.

Sen ne adi haysiyetsiz bir patronsun hortumlamanın da bir ölçüsü olur hep bana hep bana nedir bu ya.

Birde twitter 'dan hükümete yalakalıklar. Bu kadar paran var ama hala bir duruşun yok. Nerde çıkar ordasın biraz onurlu ol adam ol.

Güya dindarlık da var. Ben senin kadar dindar geçinmem ama senin kadar beddua alsam geceleri uyuyamam. Senin kadar bana sayılıp sövülse insan içine çıkamam. Sen nasıl bir insansın pes..

5. Ben bir avukatla konustumda hayır oyu kullanıp imza atanlar daha sanslıymıs mahkeme suresince

6.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Bunun cevabını özelden yazayım sana
    Bende merak ettim hocam yazarsan sevinirim zira delik buyuk

7. Dava acipta kazanmis birini gosterin. Olan olmus ya duzelcek ya tam batacak bosuna kendinizi avutmayin.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Dava acipta kazanmis birini gosterin. Olan olmus ya duzelcek ya tam batacak bosuna kendinizi avutmayin.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Davalar hemen sonuclanmiyor. Actik bekliyoruz.

Sayfa 199/341 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •