Sayfa 205/341 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. 26-27'den işlem görüyor. 33'ten yukarı ne zaman gidecek derken su fiyattan bu kağıdın satani var. Ne diyeyim, sonumuz hayrola.

2. Ulan yazıklar olsun. ALLAH seni bildiği gibi yapsın. Seni ALLAH a havale ediyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Arkadaslar onumuzde 3 secenek var 2 si iyi 1 i kötü.. ilk ikisi 1.si sirket; fabrika aldik diyecek 2.si baska bir sirkete isim hakkini satacak. Kötü olani ise battik sirketi kapatiyoruz diyecek. Ben baska bir secenek gormuyorum.. insallah ilk ikisinin 1.si olurda duzelir... birde ne kadar bekleriz meçhul... Allah sabrimiza sabir versin. Allah daima borclunun muhtac olanin yanindadir tabiki haram yiyen haric.. ytd.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    çarşamba perşembe inşallah güzel şeyler bekliyorum.
    Herhangi bir kaynağa bağlı değildir yorumum.
    :halay:
    Sayın Alf

Güzel şeyler bekliyorum dediniz hisse 28-27 kr’a düştü.

Birşey oldu ama bizim için güzel olmadı. Hissenin düşmesi birisi için güzel oluyor mu?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. Ülkede zeytinyağı sektörünün karşılığı dip oldu onun için yaşındaki zeytinyağı fabrikanından vazgeçilmesinin nedenlerinden biri olabilir.

Sanırım devlet zeytinyağının çok ucuz olduğu Tunus gibi ülkelerden ithalata izin vermiş, ve ayrıca Suriye’den de çok ucuz zeytinyağı girişi var, bu da ülkedeki fiyatları alaşağı yapmış...

Tek seçenek karşılığı yüksek olan yağlara yönelmek ams onun içinde uygun fiyattan yeterince tohum üretimi veya ithalatı yapabilmek..

Yada balık yağına yönelmek olabilir, tabi dünya pazarında rekabet gücü oluşturacak fiyattan üretim yapma teknik kabiliyetleri var mı caba.

Tabi bu tur girişim ve yapılandırmalar adamların öncelikli hedeflerinin ne olduğu ile ilgilidir; öncelikleri şirket faliyetlerinin dinamikleştirerek karlılıkla büyütmek mi, yoksa öncelikleri şirketi pasif ve stabil tutarak, yatırımcıları bezdirip sirkeleyip hisselere en ucuza sahip olmak mı....

6. Yazıklar olsun ALLAH sizi bildiği gibi yapsın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Dava açan arkadaşlar kimler var, yardımcı olabilirler mi acaba. Ben de dava açmak istiyorum, 1.14 den ayrılma hakkı için

8.  Alıntı Originally Posted by ergertem Yazıyı Oku
    Dava açan arkadaşlar kimler var, yardımcı olabilirler mi acaba. Ben de dava açmak istiyorum, 1.14 den ayrılma hakkı için
    Daha once kurulda ayrılma hakkı için talebiniz oldu ise dava belki bir ise yarar. Aksi takdirde çok zor.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 205/341 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •