Sayfa 139/341 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Bu yakın izleme pazarı sistemi kimlerin eseri ise kınıyorum.
    Bu sistemi getirenlerden bu ülkeye hayır gelmez. İnş rezil olarak inerler koltuklarından.

Yakın izleme pazarına alınan hissede açığa satışı, kredili işlemi engellersin. Sadece nakit ile işlem yaptırırsın. Şirketten daha sık bildirim alırsın olur biter.

Günde 10 dk işlem nedir ya. Komple kapatında tam olsun. Bu sistemin ky için ne faydası olduğunu da açıklasınlar da öğrenelim ileri zekalı çok bilmiş bist yöneticilerden.

2. Kardeş buradami battı. Bundan sonra girmeyi düşündüğüm hisseyi 1 gün önceden haber ver uzak duralim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by fatimi Yazıyı Oku
    Arkadaslar banka borcundan sonra sirketin elinde para kaldimi kaldiysa ne kadar kaldi eger tum para banka odemelerine gittiyse isimiz yaş

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yaklaşık 20 milyon tl eline geçecek. Yalnız 12 ay taksitle. Makine paktı icin belirlenen 6 milyon dolar ise 24. aydan başlamak üzere 60. aya kadar taksitle alınacak.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by berkeburak Yazıyı Oku
    Hatta ve hatta eğer çarşamba günü 48 kuruşa verirse maliyetimi 60 kuruşa düşürmek için elimdeki mal kadar alıcı olabilirim. Kısmet ...

YTD.
    Yarın maliyeti 60 kuruşa düşürcez bakalım verirler herhalde. Vermezlersede destek atmış oluruz...

YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by berkeburak Yazıyı Oku
    Yarın maliyeti 60 kuruşa düşürcez bakalım verirler herhalde. Vermezlersede destek atmış oluruz...

YTD.
    Sizin ortalama iyiymiş çok can sıkacak bir durum yok gibi. Bende 0.48 e biraz daha alış yazdım gelirse 68 kuruşa gelecek benim ort.

Hee perşembe de 40 kuruşa verirse ordan alacaklarımla 60 kuruşa o zaman. Bakalım ne olacak göreceğiz.
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Sizin ortalama iyiymiş çok can sıkacak bir durum yok gibi. Bende 0.48 e biraz daha alış yazdım gelirse 68 kuruşa gelecek benim ort.

Hee perşembe de 40 kuruşa verirse ordan alacaklarımla 60 kuruşa o zaman. Bakalım ne olacak göreceğiz.
    Ytd
    Ben aldım 72 den o gün tahta kapandı. Aynı olayı 2011 yılında dardanelde yaşamıştım.

7. Bu ne berbat birsey ne yaptık boyle ya neyine inandık bunların nasıl kurtulacaz zarar cok buyuk cıkma ihtimalı yok gibi gozukuyo

8. Ya herseyi anladıkta bunlar telefona neden bakmıyorlar boyle birsey olabilirmi herkes buraya dunya para yatırmıs bunlara inanarak bumu karsılıyı hergun kap haberi yollayan sirket simdi birtane bile yollamıyor bu ne demek oluyor ya anlayan varmı

Sayfa 139/341 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •