Sayfa 248/341 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bilançoda Son bilançoda yeni özsermaye 20 milyon...

Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık bir yıl önce şirket sermayesi 50 milyon civarında idi.

-Bu bir yıl önceki eski özsermayenin 30 milyonu uçmuş.
    -Ayrıca daha sonra bedelli sermaye artışından sağlanan 45 milyon artı değer uçmuş.
    -Buna ek olarak 150 milyon civarında satılan izmirdeki fabrika varlıklarının sağlanan yaklaşık 60 milyon artı değer uçmuş

Hiç bir şey bu kadar kısa sürede bu kadar büyük oranda özsermaye erimesini açıklayamaz.
    Burda yatırımcıların irdelemesi gereken tek şey; bu şirket nasıl bu kadar kısa sürede bu kadar yüksek miktarda ( 100 mil üstü) özsermayeyi erittiğidir. Bu hacimdeki bir şirket için mucizevi bir olay. Gerisi boş lafazanlık!

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    o bende yok be dostum, forumlarda çok yazdım zamanında,bir daha tekrar etmeyeceğim.bugünün parasıyla 2,5 milyon tl buhar oldu.kaybedilenleri çıkarmak için krediler çektim,eksiye geçer zarar,ödediğim faizler,geçen zamanlar,giden sağlıklar cabası...artık son günlerim gibi geliyor bana, hayırlısı...
    allah şifa versin kardeş bir bulaştıkmı brsaya bırakamıyruz tıpkı kumar gibi
    allah gönlüne göre versin

3. Arkadaslar kendi kanaatim. Bence bugun onemli bugunki tavan fiyati 74 aksama kadar tavan kapatirsa pazartesiyede bir cikis soz konusu olur. En azindan 0.80 krus ustu alan arkadaslar umitlenir diye dusunuyorum insallah. Derinlik vede detay canli goren arkadaslardan ricam lutfen paylasimda bulununuz saygilar.. ytd.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Alıntı...
    sesli düşünüyorum. ... DANIŞTAY bence SPK nın kararını onaylayacak ve Nuri'nin açtığı davayı red edecek. SPK hisse nin 5 gün tahtasıni kapatıp sonradan YİP pazarına almasının sebebi sirketin sadece tabela kalması ve faliyetiz kalmasıydı. hatırlarsınız fabrikayı satıp banka borçlarını kapadı ve işçileri tazminatiyla çıkış verildi. ALYAĞ in kotada kalmasına tek sebep ÖZKAR’IN fabrikasını alacak olması ve KAP a bol bol haber sal ması hatta yeni kapasite arttığımi için teklif bile almaya başlamışlardı. Bu yüzden kota dışında kalmadı şimdi ise bundan vazgectigini bildirince mecbur spk müdahale etti. O yüzden Nuri hisseyi fazla hacım olmadan ve fazla ky atlamadan 70 li seviyelere getirmeyi başardı. bence 1 li seviyelere gelecek kota dışı kalmamak için yakın zamanda alım görüşmelerine başladık haberi düşer. ozaman 2 lere hareket eder Tabi bu bence Asla yatırım tavsiyesi değildir çok bilsem 1 lerden alıp 0.26 lara kadar beklemezdim.

5. Daha bekleyeceğiz belli ki

6. Buraya kadar anlasilan

7. Hacim ne durumda? Öğleden sonra tavana asarsa pazartesiye unudumuz olur...

8. Goren arkadaslar atarsa bi zahmet goruruz

Sayfa 248/341 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •