Sayfa 250/341 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Sagol hocam

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Rica ederim.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Arkadaslar kendi kanaatim. Bence bugun onemli bugunki tavan fiyati 74 aksama kadar tavan kapatirsa pazartesiyede bir cikis soz konusu olur. En azindan 0.80 krus ustu alan arkadaslar umitlenir diye dusunuyorum insallah. Derinlik vede detay canli goren arkadaslardan ricam lutfen paylasimda bulununuz saygilar.. ytd.
    .
    Belki hisse fiyarı SPK nın belirlediği, ayrılma halkı fiyatının bir kaç kademe üstünde tutarak, sonra geri alımı ilan ederek bu işin içinden çıkarlar. Davalarla uğraşıp durmazlar veya olası gecikme faizlerleri veya yönetim cezaları gibi yaptırımlarla uğraşmazlar

Şu an taban fiyatı gösteriyor ama,taban olacağını sanmam..60 kuruşlarda oyalanabilir,Sonrası Allah kerim

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Belki hisse fiyarı SPK nın belirlediği, ayrılma halkı fiyatının bir kaç kademe üstünde tutarak, sonra geri alımı ilan ederek bu işin içinden çıkarlar. Davalarla uğraşıp durmazlar veya olası gecikme faizlerleri veya yönetim cezaları gibi yaptırımlarla uğraşmazlar
    Sizinle aynı şeyi düşünüyorum. İhtimaller arasında.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dun yazilan 5 m lot uctu tavan beklerken taban geliyor Ya sabir

Şimdi de 60 kuruşts

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Insallah tavan yapar

Sayfa 250/341 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •