Sayfa 258/341 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Bu hokkabazlardan düzgün bir haraket beklemek saflık olur zaten fakat kesinlikle bunların aleyhine pozisyonda tavır sergileyecem. yeterki kanun dötlük yapmasin. Fazla sürmez kararın çıkması yakin olmali

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

5.  Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    Bu hokkabazlardan düzgün bir haraket beklemek saflık olur zaten fakat kesinlikle bunların aleyhine pozisyonda tavır sergileyecem. yeterki kanun dötlük yapmasin. Fazla sürmez kararın çıkması yakin olmali

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.
    Kanun çıkacak fakat hala kuyruğu dik tutmaya çalışıyor. Kanun çıkınca da bu şekilde dalavere yapabilecekler mi bakalım. Ytd

ünal Guest
    Başka bir ******** tarafından iflas ettirilen ve borsada bir daha yatırım yapma fırsatı bulamayan birisi olarak sayfanıza bakayım dedim. Allah kurtarsın hepinizi. Gördüğüm kadarı ile şu an tahta tavanda eşleşti. Tekrar hepinize sabır diliyorum.

7. Selamun aleykum arkadaslar ben sattim ama bakmadan gecemiyorum eslesme tavan yapmis insallah 4 5 tavan yaparda kalan arkadaslar kurtulur

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Selamun aleykum arkadaslar ben sattim ama bakmadan gecemiyorum eslesme tavan yapmis insallah 4 5 tavan yaparda kalan arkadaslar kurtulur

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeş biri kurtulsa alanın durumu berbatlasir bu tür şirketlerden uzak durmak lazım yada minimum parayla macera aramak lazım.
    Bu haftaki bültenle bakalım bu şirket için ne çıkacak spk.kendini test edecektir.

Sayfa 258/341 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •