Sayfa 192/341 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Vıblbpjj

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Vıblbpjj

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abi nasılsın

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Kötüyüm!...Ben iyiyim!...Hayat kötü,ortam kötü,herkes kötü.O halde ben nasıl iyi olayım!
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Lesin sayfasina bile ugrayan yok

5. herkese selamlar. Ben açıkçası fabrika alır diye kesin gözüyle bakıyorum fakat öyle olmadı. Daha önce okuma gereği duymadığım ( 10 bin lira olduğu için ) çok ilgilnemdiğim bu hissede zarar 6 bin oldu ve işin gıcık yanı çok daha fazla zararlar görsemde bu tavır beni acaip sinir etti. Hayatım boyunca haksızlığa karşı mücadele eden ben bununda peşini bırakmayacağım. 1.14 ayrılma hakkı ve mahkeme olayına değinmek istiyorum. Borsa işinde son derece acemiyim usta olsam zaten bu asalak hisseyi almazdım. Size sorum şu spk demiş ki 68 krş ayrılma hakkı hatalı. 1.14 olmalıydı. eğer 1.14 ayrılma hakkı olsaydı bizler maaliyeti 1 olanlar mesela 1.14 den ayrılabilirdi dolayısıyla satış işlemi gerçekleşmez yada ayrılan kar alır ayrılırdı doğrumu?

Kötüyüm!...Ben iyiyim!...Hayat kötü,ortam kötü,herkes kötü.O halde ben nasıl iyi olayım!
    Allahına kurban Batsın o halde bu dünya

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Üzülme be abi

8.  Alıntı Originally Posted by nrcnft Yazıyı Oku
    herkese selamlar. Ben açıkçası fabrika alır diye kesin gözüyle bakıyorum fakat öyle olmadı. Daha önce okuma gereği duymadığım ( 10 bin lira olduğu için ) çok ilgilnemdiğim bu hissede zarar 6 bin oldu ve işin gıcık yanı çok daha fazla zararlar görsemde bu tavır beni acaip sinir etti. Hayatım boyunca haksızlığa karşı mücadele eden ben bununda peşini bırakmayacağım. 1.14 ayrılma hakkı ve mahkeme olayına değinmek istiyorum. Borsa işinde son derece acemiyim usta olsam zaten bu asalak hisseyi almazdım. Size sorum şu spk demiş ki 68 krş ayrılma hakkı hatalı. 1.14 olmalıydı. eğer 1.14 ayrılma hakkı olsaydı bizler maaliyeti 1 olanlar mesela 1.14 den ayrılabilirdi dolayısıyla satış işlemi gerçekleşmez yada ayrılan kar alır ayrılırdı doğrumu?
    Ozbalin birleşimine onay vermeyen spk, ayrılma hakkı düşük tutulan bir satış sürecine nasıl onay verdi? Mevzuata hakim değiliz, o yüzden birşey söylemek zor. Ama haberlerin geliş sırası ve içeriklerine bakınca, "el ele gönül gönüle bir operasyon muydu" diye de düşünüyor insan.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 192/341 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •