Sayfa 42/612 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 329 - 336 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. morganın pegasus ve thy için hazırladığı son rapor da dahil tüm raporları kendi içinde çelişkili ve istikrarsız. tabi bu son raporlarıyla akbabalar fiyat üzerinde inanılmaz bir şekilde kullanıyorlar. çeşitli forum sayfalarından bakıyorum, neredeyse her kademesinden dökülen yatırımcılar var. Yazık gerçekten de çok yazık.
    morgan'a önümüzdeki 20-30 gün içinde hisse fiyatının geleceği yer en net cevap olacak. NOKTA

2. Simdi bir haber okudum kibris rum havayollarinin en buyugu iflas etmis

İflasını ilan eden*Kıbrıs Rum*kesiminin en büyük havayolu şirketi*Cobalt Airlines, 23 destinasyona düzenlediği seferleri gece yarısından itibaren sonlandıracağını duyurdu. Şirket Larnaka Londra uçuşuyla faaliyetlerini noktalayacak.

Şirket elinde kalan 15 milyon euro ile çalışanların maaşlarını ve küçük ödemeleri yapmayı öngörüyor.

Cobalt Airlines’ım Ocak 2015'te iflas eden Rum ulusal havayolu şirketi Cyprus Airlines’tan boşalan yeri doldurmak için yatırımlar yaptığı ancak ülkedeki ekonomik kriz nedeniyle öngörülerin gerçekleşmediği ve şirketin battığı belirtiliyor.

Acaba Nida havatasimaciligini daha iyi mi takip ediyor

Aramizda uluslararasi havayollarinin 2018 basindan itibaren endeksini veya belli basli buyuk hisselerin grafigini paylasabilecek arkadas var mi?

Fikir alisverisinde bulunarak buyuk baliga yem olmamaya calisalim ;)

3.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Simdi bir haber okudum kibris rum havayollarinin en buyugu iflas etmis

İflasını ilan eden*Kıbrıs Rum*kesiminin en büyük havayolu şirketi*Cobalt Airlines, 23 destinasyona düzenlediği seferleri gece yarısından itibaren sonlandıracağını duyurdu. Şirket Larnaka Londra uçuşuyla faaliyetlerini noktalayacak.

Şirket elinde kalan 15 milyon euro ile çalışanların maaşlarını ve küçük ödemeleri yapmayı öngörüyor.

Cobalt Airlines’ım Ocak 2015'te iflas eden Rum ulusal havayolu şirketi Cyprus Airlines’tan boşalan yeri doldurmak için yatırımlar yaptığı ancak ülkedeki ekonomik kriz nedeniyle öngörülerin gerçekleşmediği ve şirketin battığı belirtiliyor.

Acaba Nida havatasimaciligini daha iyi mi takip ediyor

Aramizda uluslararasi havayollarinin 2018 basindan itibaren endeksini veya belli basli buyuk hisselerin grafigini paylasabilecek arkadas var mi?

Fikir alisverisinde bulunarak buyuk baliga yem olmamaya calisalim ;)
    Sayın frappe, tabi bu olayın kendi içinde öznel durumları var. hem ülkenin içinde bulunduğu ekonomik kriz hem de şirketin bu duruma geldiğine göre bu krizi ayrıca derin yaşamış olmalı ki böylesi bir iflas sonucuna gelmiş. Uluslararası havacılık sektörünün genel durumuna bakmak lazım elbette ki; ancak morgan analistinin hazırladığı rapor, pegasusla ilgili 2018 Ocak ayında 39'lu fiyatlar verecek, Ekim-2018'de ise açıkladığı raporda 19'a inmesi için geride kalan 10 ayda şirketin hem yolcu sayısıyla hem ekonomik durumuyla çok kötü şeyler yaşaması gerekiyor. Eee bu da yok en azında mal ortada. Ha bir de böyle çok kötü olumsuz şeyler olmuş olsa bizim bilmediğimiz; o zaman onlarca aracı kurumun fiyat aralığı 35-42 bandında. Bunlar enayi mi? Niye o zaman komik bir duruma düşürsünler kendilerini. Neyse, çok yazdım yine. Önümüzdeki 20-30 gün her sorunun cevabı olacak... Bekleyeceğiz. Selamlar...

4. günlük dirençler 24.10 24.52 25.15 görünüyor....
    En iyisini bekle, en kötüsüne hazır ol ve kazandığını sermayeleştir.

5.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Sayın frappe, tabi bu olayın kendi içinde öznel durumları var. hem ülkenin içinde bulunduğu ekonomik kriz hem de şirketin bu duruma geldiğine göre bu krizi ayrıca derin yaşamış olmalı ki böylesi bir iflas sonucuna gelmiş. Uluslararası havacılık sektörünün genel durumuna bakmak lazım elbette ki; ancak morgan analistinin hazırladığı rapor, pegasusla ilgili 2018 Ocak ayında 39'lu fiyatlar verecek, Ekim-2018'de ise açıkladığı raporda 19'a inmesi için geride kalan 10 ayda şirketin hem yolcu sayısıyla hem ekonomik durumuyla çok kötü şeyler yaşaması gerekiyor. Eee bu da yok en azında mal ortada. Ha bir de böyle çok kötü olumsuz şeyler olmuş olsa bizim bilmediğimiz; o zaman onlarca aracı kurumun fiyat aralığı 35-42 bandında. Bunlar enayi mi? Niye o zaman komik bir duruma düşürsünler kendilerini. Neyse, çok yazdım yine. Önümüzdeki 20-30 gün her sorunun cevabı olacak... Bekleyeceğiz. Selamlar...
    Diwane kalemine kuvvet

Ben bir ara bakmistim petrol 50 dolardan 80 cikmis %60 maliyet artisi demek dolarda 4,5 tan 6,75 cikti diyelim %50 de burdan zarar

Ancak pegasus petrolun bir kismini hadge ediyor , ayrintili bilancolara baktigimda ucus agirligini yurtdisi operasyonlara kaydirmis gecenn yaz baya bir yukselmis euro gelirleri

Pegasustan arkadaslarla konusuyorum , ucaklarin bir kisminni ve memurlarida yurtdisi hatlara yonlendirecekler vietnam , pakistan gibi

Dolar dusuyor , petrol dusuyor ; maliyet azalimi

29 ekimde gostermelikte olsa 31 aralikta thy yeni havalimanina tasiniyor

Ulasim oldukca zorlu ,thy nin avrupa yakasinda ki bir kisim yolcusu . Dogru servislerle saw a kayabilir

Gelecek eylul gibi saw da 2. Pist aciliyor

Bunlar hep olumlu senaryo

Olumsuz thy asagi duserse pegasusuda cekebilir

Uluslararasi hava sirketlerinde sikinti varsa pegasusada sirayet edebilir

3 . Donemde sirket yanlis hadge politikalari izlemis olabilir

Birde cogu kisinin dedigi gibi 23 alti biraz tehlikeli senaryo (teknik acidan)

(18- 21 pacalli iyi alim yeri olabilir eylul 2019 / 2. Pist acilisina kadar)

6.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Diwane kalemine kuvvet

Ben bir ara bakmistim petrol 50 dolardan 80 cikmis %60 maliyet artisi demek dolarda 4,5 tan 6,75 cikti diyelim %50 de burdan zarar

Ancak pegasus petrolun bir kismini hadge ediyor , ayrintili bilancolara baktigimda ucus agirligini yurtdisi operasyonlara kaydirmis gecenn yaz baya bir yukselmis euro gelirleri

Pegasustan arkadaslarla konusuyorum , ucaklarin bir kisminni ve memurlarida yurtdisi hatlara yonlendirecekler vietnam , pakistan gibi

Dolar dusuyor , petrol dusuyor ; maliyet azalimi

29 ekimde gostermelikte olsa 31 aralikta thy yeni havalimanina tasiniyor

Ulasim oldukca zorlu ,thy nin avrupa yakasinda ki bir kisim yolcusu . Dogru servislerle saw a kayabilir

Gelecek eylul gibi saw da 2. Pist aciliyor

Bunlar hep olumlu senaryo

Olumsuz thy asagi duserse pegasusuda cekebilir

Uluslararasi hava sirketlerinde sikinti varsa pegasusada sirayet edebilir

3 . Donemde sirket yanlis hadge politikalari izlemis olabilir

Birde cogu kisinin dedigi gibi 23 alti biraz tehlikeli senaryo (teknik acidan)

(18- 21 pacalli iyi alim yeri olabilir eylul 2019 / 2. Pist acilisina kadar)
    Eyvallah; teşekkürler görüş ve bilgilendirmelerin için.

7. Cok sukur...hisse dusmesiyle..parazitler. Yok oldular..kaliteli yorumlar basladi...bu iyi bir isaret..kendimce tabi..) hayirlisi..

8. Normalde küçük parçalar halinde alım yapardım. Şuan daha küçük parçalar halinde alıyorum. Diğer hisselerden düşük karlarla parça parça çıkıp pgsus alıyorum. İnşallah güzel hareketi yapar da 6 -7 aydır piyasanın bize yaptığını geri alırım.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 42/612 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •