Sayfa 43/612 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 337 - 344 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Her yerde gündem aynı...

dubaili nida dökme işini güzel yaptı. credit 23.63 ortalama ile 44k net alımda!!! (TheAnalist Bear)

Hedef fiyatlara takılmayın. Manüplasyondan başka birşey değil. Şirket kâr ediyor mu ona bakın (Erdem Sayın)

pegasus için 24 - 25 - 26 bandı bile çok iyi bir rakam. karını yükselten ender firmalardan biri. 9.11.2018 kar açıklanıncaya kadar beklemek gerek (ali yalçın)

Tekrar ediyorum. 10K lot giris yapacagim ve benim icin degeri 40TL'dir. Kesin guveniyorum. Ancak global sartlar ile birlikte 21.50-19.00 araligi icin bu kez sabredecegim. Bu kagit ile 2 sene 15K lot ile 11 civarlari yatmis biriyim.YTD (Airbus380)

UZUN VADELİ MACD TEPEDE SAT VERDİ TEHLİKELİ KISA VADEDE %5 YUKARI AŞAĞI YAPABİLİR HERKESİN HARCI DEĞİL DİP OLUŞUMU BEKLENMELİ.YTD. (Yusuf Koç)

2.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Her yerde gündem aynı...

dubaili nida dökme işini güzel yaptı. credit 23.63 ortalama ile 44k net alımda!!! (TheAnalist Bear)

Hedef fiyatlara takılmayın. Manüplasyondan başka birşey değil. Şirket kâr ediyor mu ona bakın (Erdem Sayın)

pegasus için 24 - 25 - 26 bandı bile çok iyi bir rakam. karını yükselten ender firmalardan biri. 9.11.2018 kar açıklanıncaya kadar beklemek gerek (ali yalçın)

Tekrar ediyorum. 10K lot giris yapacagim ve benim icin degeri 40TL'dir. Kesin guveniyorum. Ancak global sartlar ile birlikte 21.50-19.00 araligi icin bu kez sabredecegim. Bu kagit ile 2 sene 15K lot ile 11 civarlari yatmis biriyim.YTD (Airbus380)

UZUN VADELİ MACD TEPEDE SAT VERDİ TEHLİKELİ KISA VADEDE %5 YUKARI AŞAĞI YAPABİLİR HERKESİN HARCI DEĞİL DİP OLUŞUMU BEKLENMELİ.YTD. (...Yusuf Koç)
    Hocam bu yorumlar..fasa Fiso..elindekine gore veya degil..temenniler...

3. Arastiracaksin..kimsenin yorumlar grafiginden etkilenmiyeceksin....

4. yatirimci sirketler bu isleri bilseler zaten bu Isi yapmazlar...inaniyorsan..blanco temel vs...birazda sansin varsa..endise yersiz...))

5. Ben etkilenmem unsal, en az 2-3 yıl daha bu hisseyi tutacam.

En erken satış vadem 2020 Aralık.

O zamana kadar da yapacağını yapacaktır. Buna inancım tam.

Bunu da temeline olan güvenim nedeniyle söylüyorum.

Neden diye sorarsan; 2013'ten beri neredeyse her bilançosunu didik didik inceledim takip ettim.

Her yıl kar eden (patron bir iki yıl geçmiş yıllar zararına saysa bile) ve her yıl üzerine koyarak büyüyen bir şirket ise korkmayacaksın.

Uzun vadeli bir yatırım benimkisi. Dolayısıyla arada açıklanan rapor veya raporların da sürekli kar açıklayan ve büyüyen bir şirket açısından uzun vadede hiçbir negatif etkisi olmaz. 3-4 yıldır sürekli yaptıkları gibi en fazla kısa vadeli dökmelerle karlarına kar katar akbabalar.

Sonuç olarak söyleyeceğim şirket kar ediyor ve her sene daha da büyüyor. Belki senet fiyatıyla ilgili henüz yansımalarını görmedik diyebilirsiniz, ama eninde sonunda o anlamda da gerçek değerine gelecektir.

Ben beklerim, umarım bu hissede olup da kısa-orta vadesi olan paralarla buraya giriş yapmamışlardır. Senin benim gibi alın terini borsada güvendiği şirketlere yatırıp, bunu da tahtada tam etkinliği olan ve istediği zaman istediği yöne çekebilen çakallara kaptırmaları inanın çok üzüyor insanı.

Sevgiler...

6. Hayirlisi Diwane...sirket batakmis gibi..sacmasapan biri in yorumuyla satis yedi..gereksizdi..patronda sirketine biraz sahib ciksaydi..iyi olurdu..sipegne gun dogru tabi..cok kotu bir durum olmazsa verdikleri fiyat cokkk zor cokkk

7. Kullandığım yatırım şirketi de hedef fiyatı 28 e çekti ve tavsiye yi al değil tut olarak güncellemiş bulunmakta

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Cok sukur...hisse dusmesiyle..parazitler. Yok oldular..kaliteli yorumlar basladi...bu iyi bir isaret..kendimce tabi..) hayirlisi..
    kaliteli yorumlarınızı gülerek takip ediyorum

Sayfa 43/612 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •