Sayfa 375/464 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. bu hisse düştükçe alınır bir hisse gibi duruyor lakin sinir krizi geçirtebilir zira patronunun da speğinin de hiç acelesi yok gibi, köpek edilmiş hisse senedi fiyatlarını hiç tınmıyorlar...
    YTD

2. Ulas la ilgili güzel şeyler söyleniyor.4 lü rakamlardan bahsediliyor.böyle bir duyum alan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim.ayrıca 20 milyon lira değerinde arsa satmış.bu nederece doğru.Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by tarumar Yazıyı Oku
    Ulas la ilgili güzel şeyler söyleniyor.4 lü rakamlardan bahsediliyor.böyle bir duyum alan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim.ayrıca 20 milyon lira değerinde arsa satmış.bu nederece doğru.Y.T.D
    Arsa satılalı cok oldu parasını kasaya koydular su an ellerinde bi.otel var oda 180 bin euro ya yıllık kiralık baska da bisi yok bekleyen kazanır brn 1.80 dem aldom 0.96 den sattım elimde kalmadı bizi bıktırdı kazandı spek

4. hasılat 0
    dövizden elde edilen kar 3m
    hazıra dağ dayanmaz elde 1 otel kaldı. koca gün şirkette oturup fal bakıyorlar muhtemelen
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    çıkan arkadaşlar umarım zararınızı başka hisselerde misliyle telafi edersiniz.
    bende normalde satmayın demek isterdim ama henüz dip görünmemiş olabilir. biraz daha düşme ihtimali var ve olası endeksin tekrar 84 ve altına inmesini bekliyorum (şahsi tahminim 82xxx ama bana teknik analizi öğreten arkadaşımın ve güvendiğim bir iki kişinin tahmini 80 bin altını göreceği yönünde) öyle bir durumda bizim hacim katili hissemiz ne yapar kestiremiyorum ki daha da aşağıda bir hedefim var kimsenin aklını karıştırmak istemediğimden şimdilik söyleyemiyorum. giden arkadaşlar umarım zararlarını bir şekilde telafi eder. kalan arkadaşlarada allah sabır versin. herkese bol kazançlar.
    Halen böyle düşündüğün için malda degilsin. Dünkü yazıyı da ondan yazdın. Insan psikolojisi boyledir. Alacaksın ama düşmesini bekliyorsun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    Arsa satılalı cok oldu parasını kasaya koydular su an ellerinde bi.otel var oda 180 bin euro ya yıllık kiralık baska da bisi yok bekleyen kazanır brn 1.80 dem aldom 0.96 den sattım elimde kalmadı bizi bıktırdı kazandı spek
    Umarım al sat yapıp maliyetini düşürmüşsundür sayın eorank slm.

7.  Alıntı Originally Posted by tarumar Yazıyı Oku
    Hisse hareketlenmeye başladı.sizce ne olur
    11 milyon sermayeli ..ederide 11 milyon.. lakin 28 milyon ozsermayesi var. Ve de yıllık 4 milyon karla 2.5 yilda kendini satın alır. 0.40 pd/dd cok komik kaliyor. 1 olursa 2.30 lara denk geliyor. Gidecek çok yolu var.

8.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Halen böyle düşündüğün için malda degilsin. Dünkü yazıyı da ondan yazdın. Insan psikolojisi boyledir. Alacaksın ama düşmesini bekliyorsun

bu kanıya nereden vardın bilmiyorum ama çoook uzunca bir zamandır bu hisse de varım. al-sat yaptığım zamanlar oldu. güzel kazandığım zamanlarda oldu. şuan zarardayım ama şu dakika itibariyle satsam muhtemelen yine artıdayım (şuan hissem var). fikrini değiştirmek istemem deli saçmasıda diyebilirsin ki kendi fikrini kendim ver zaten ama ben hala dip görülmediği düşüncesindeyim. hee yok buradan çıkarsa maliyet düşüremem ama tahmini rakamıma gelirse de oradan da son bir alım yapıp ulaşı takipten çıkarırım gerekirse 2-3 sene bakmam (ayda 1-2) neredeyse 2,xx ten paraşütsüz inen bir hisse %5 yaptı diye çıkacağını düşünsek yanılırız. benim anlatmak istediğim bu. çoğu girdiğim hissede kendimce grafikler paylaşım yaptım ama burada yapmıyorum. çok sığ bir tahta ve tahta yapıcının bu grafikleri dikkate aldığı düşüncesindeyim. dip konusuna gelince şahsi görüşümdür. kimseyi etkilemek istemem. herkese bol kazançlar.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 375/464 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •