Sayfa 404/464 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. la noldu zafkankas atıyorsdun tuttarımıyorsun tuuuuuuu hani utopya batıktı ozsermaye erimisti ama ben utopya buna 10 basar derken boyle diyordun kaplamim sanfm den sonra utopya daki tavan da sana kapak olsun bos sallayanın bos kalkafası tam 10 aydır hisse 1.70 den beri toplanıyor zıplayacak fırlayacak kar ediyor sermayesi su ozsermayesi bu eeeeee sonuc endeks 97500 olmus bu hala 88 000 endeks fiyatında ...0.50 den alırım benim yazdıklarım beni baglar hadi byyyyeee
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    la noldu zafkankas atıyorsdun tuttarımıyorsun tuuuuuuu hani utopya batıktı ozsermaye erimisti ama ben utopya buna 10 basar derken boyle diyordun kaplamim sanfm den sonra utopya daki tavan da sana kapak olsun bos sallayanın bos kalkafası tam 10 aydır hisse 1.70 den beri toplanıyor zıplayacak fırlayacak kar ediyor sermayesi su ozsermayesi bu eeeeee sonuc endeks 97500 olmus bu hala 88 000 endeks fiyatında ...0.50 den alırım benim yazdıklarım beni baglar hadi byyyyeee
    Sayin taven siZi iyiki dinlemisimde bu hisseye girmemisim.aldiginiz hisselerle hedefi 12 vuruyorsunuz biravo.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hissede yatırımı olmayanların burda da işi olmasın Hadii bi dağılın

4. Ulaşım ulaşamadım sana
    Doyamadan gitme uzağa
    Oturtma bizi kazığa
    Ben gidiyorum yazlığa

5.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    hala 50 kuruş diyor. neyse bekleyen bekler beklemeyen beklemez banane. kıçımdan haber de uydurmuyorum. 10 lira olacakmış ulaş son gün 20 mart. daha da yazmam

normalde oturup konuşuruz tartışırız ama üslup yanlış. zaten burası forum sitesi. ben kimseye ne alın ne satın diye tavsiyede bulunuyorum. yeri geliyor en yakın arkadaşıma bile bir hisse tavsiyesinde bulunurken çekiniyorum burada hiç söylemem. banane sizin batmanızdan zengin olmanızdan. üslup önemli üslup. grafik dersi verecek kadar bilgim yok ama o grafiğe tekrar bakın.
    hadi eyvallah
    Yani, hissenin düşmesi mi gerekiyor gerçekten anlamadım. Bu hissede yokum halen ama neden düşmesi gerekiyor? Grafiğe bakıyorum zaten. Teknik olarak ne durumda olduğunu yazdım. Ayrıca, tobo ihtimali var diyoruz. Teknikte birşey gerçekleşmeden kesinlikten bahsedilmez. Bu işin bir olasılık oyunu olduğunu hatırlatmak isterim. Diğer taraftan, 50 kuruşun dayanağı nedir? Hisse sahibi kötü ondan mı? :D Spek kötü ondan mı? :D Hisseyi alanlar satanlar mı kötü? :D Nedir yani dayanak? Aynı grafiğe bakıyoruz. Siz söyleyin biz anlarız. Ayrıca, insanların fiziki ve gerçekte bile olmayan kripto paralara para yatırıp kazanmayı beklediği ortamda karı olan bir şirketin neresi gerçekçi gelmiyor? Hisseyi alın tavsiyesi vermekle satın almayın tavsiyesi vermek arasındaki fark nedir? Yanlış anlaşılmasın. Ben 50 kuruş diyene de 5 lira diyene de saygılı ve aynı mesafedeyim. Çünkü biliyorumki ikisi de tahmin sonuçta. Ama kusura bakmayın Hayaller bunlar. Gerçekle ilgili olan fiyat grafiğidir. Hepimizin önünde açık. Bakın 50 kuruş nerede gösteriniz bize? 5 liracılar da göstersin lütfen. Ama yine de iyi temeller üzerine kurulan tahminler gerçekleşebilir. 5 liranınkini anladım tamam kasadaki para nereye gidecek sonuçta? Ki bence umarım buharlaştırılmaz. 50 kuruşun tahmini karın buharlaştırılması mı bu durumda?

Ayrıca, teknik olarak fevkalade boğa durumunda şuan hisse. İsterseniz bir satın bakalım 50 kuruşa düşüyor mu görelim. YTD.
    Son düzenleme : anothername53; 20-01-2019 saat: 14:24.
    Ne demiş bilge: Satan yoksa almayacaksın, alan yoksa satmayacaksın!

6.  Alıntı Originally Posted by anothername53 Yazıyı Oku
    Yani, hissenin düşmesi mi gerekiyor gerçekten anlamadım. Bu hissede yokum halen ama neden düşmesi gerekiyor? Grafiğe bakıyorum zaten. Teknik olarak ne durumda olduğunu yazdım. Ayrıca, tobo ihtimali var diyoruz. Teknikte birşey gerçekleşmeden kesinlikten bahsedilmez. Bu işin bir olasılık oyunu olduğunu hatırlatmak isterim. Diğer taraftan, 50 kuruşun dayanağı nedir? Hisse sahibi kötü ondan mı? :D Spek kötü ondan mı? :D Hisseyi alanlar satanlar mı kötü? :D Nedir yani dayanak? Aynı grafiğe bakıyoruz. Siz söyleyin biz anlarız. Ayrıca, insanların fiziki ve gerçekte bile olmayan kripto paralara para yatırıp kazanmayı beklediği ortamda karı olan bir şirketin neresi gerçekçi gelmiyor? Hisseyi alın tavsiyesi vermekle satın almayın tavsiyesi vermek arasındaki fark nedir? Yanlış anlaşılmasın. Ben 50 kuruş diyene de 5 lira diyene de saygılı ve aynı mesafedeyim. Çünkü biliyorumki ikisi de tahmin sonuçta. Ama kusura bakmayın Hayaller bunlar. Gerçekle ilgili olan fiyat grafiğidir. Hepimizin önünde açık. Bakın 50 kuruş nerede gösteriniz bize? 5 liracılar da göstersin lütfen. Ama yine de iyi temeller üzerine kurulan tahminler gerçekleşebilir. 5 liranınkini anladım tamam kasadaki para nereye gidecek sonuçta? Ki bence umarım buharlaştırılmaz. 50 kuruşun tahmini karın buharlaştırılması mı bu durumda?

Ayrıca, teknik olarak fevkalade boğa durumunda şuan hisse. İsterseniz bir satın bakalım 50 kuruşa düşüyor mu görelim. YTD.
    50 kuruş olayını burada başka bir arkadaş yazıyor. benim ağzımdan normalde öyle bir şey çıkmadı. ben 93 kuruş dip değildi demek istedim (bu benim şahsi görüşüm benim çizdiğim grafiğe göre 93 kuruş dip değil) bunu ifade ettim şu hiç birşeyi anlamayan bilmeyen arkadaş sanki 50 kuruşu ben söylemişim gibi sen git 50 kuruş bekle demeye başladı. bende az ironi ile birlikte 50 de beklerim 20 de beklerim bu beni bağlar diyorum ama inatla benim 50 kuruşu beklediğimi zannediyor. normalde bende makul şartlar altında isterse 100 lira olacak desin isterse 10 kuruş olacak desin oturup konuşur tartışırız doğru yolu bulmaya çalışalım kendimizce bunun derdindeyim. ama bir hissede düşeceğini düşünüp ifade ettiğinde böyle saçma ithamlarda bulunuyorlar. hele de bunu hiç birşey bilmeyen sağda solda 20 lira olacakmış 30 lira olacakmış lafına inanıpta söyleyen olunca vede kullandığı dil böyle kötü olunca bir yerden sonra sende dayanamayıp o seviyeye iniyorsun maalesef. bende mevcut ulaş hisse si olduğunu da söyledim. ilave alım yapmak için kendimce çizdiğim grafiğe göre o dibi bekliyorum (bir kişi sattı sattığı gün %10 yaptı biraz da ona moral vermek amacıyla merak etmeyin sabrederseniz daha alttan alma şansınız var dedim günah keçisi ilan edildim) burada 1,90-2,00 lirada gezerken 10 lira olacakmış diyen adama her yaptığı çıkışta övgüler dizip her düşüşte küfür edip küstürdüler adamı. o adam en azından bir bilgi paylaşıyordu. buradaki arkadaş gelip hiç bişi bilmeden sağa sola laf atmaya çalışıyor sadece. ve demediğim şey üzerinden yaftalamaya çalışıyor. kusura bakmayın. benim asıl sözüm size değildi. herkese bol kazançlar dilerim.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    50 kuruş olayını burada başka bir arkadaş yazıyor. benim ağzımdan normalde öyle bir şey çıkmadı. ben 93 kuruş dip değildi demek istedim (bu benim şahsi görüşüm benim çizdiğim grafiğe göre 93 kuruş dip değil) bunu ifade ettim şu hiç birşeyi anlamayan bilmeyen arkadaş sanki 50 kuruşu ben söylemişim gibi sen git 50 kuruş bekle demeye başladı. bende az ironi ile birlikte 50 de beklerim 20 de beklerim bu beni bağlar diyorum ama inatla benim 50 kuruşu beklediğimi zannediyor. normalde bende makul şartlar altında isterse 100 lira olacak desin isterse 10 kuruş olacak desin oturup konuşur tartışırız doğru yolu bulmaya çalışalım kendimizce bunun derdindeyim. ama bir hissede düşeceğini düşünüp ifade ettiğinde böyle saçma ithamlarda bulunuyorlar. hele de bunu hiç birşey bilmeyen sağda solda 20 lira olacakmış 30 lira olacakmış lafına inanıpta söyleyen olunca vede kullandığı dil böyle kötü olunca bir yerden sonra sende dayanamayıp o seviyeye iniyorsun maalesef. bende mevcut ulaş hisse si olduğunu da söyledim. ilave alım yapmak için kendimce çizdiğim grafiğe göre o dibi bekliyorum (bir kişi sattı sattığı gün %10 yaptı biraz da ona moral vermek amacıyla merak etmeyin sabrederseniz daha alttan alma şansınız var dedim günah keçisi ilan edildim) burada 1,90-2,00 lirada gezerken 10 lira olacakmış diyen adama her yaptığı çıkışta övgüler dizip her düşüşte küfür edip küstürdüler adamı. o adam en azından bir bilgi paylaşıyordu. buradaki arkadaş gelip hiç bişi bilmeden sağa sola laf atmaya çalışıyor sadece. ve demediğim şey üzerinden yaftalamaya çalışıyor. kusura bakmayın. benim asıl sözüm size değildi. herkese bol kazançlar dilerim.
    Çok teşekkürler açıklama için. Evet bir bilgi karışıklığı vardı. Ben anladım buradaki olayları şimdi. Umarım istediğiniz gibi olur. YTD.

8. 1.19 ve üzeri kapatırsak, rsi güç endeksindeki üçgen formasyonu yukarı kırılmış olacak. Ayrıca, günlükte macd al tarafına döndü. İlgi çekicilik devam ediyor ulaşta. Böyle bir hissede bu olacak şu olacak dememek daha fazla lazım kanımca. Herşeyi yapabilir. Ama görünen birşey var o da trendin her an yukarı yönlü kırılabileceği ya da kırıldığı. Rsi'in 60 ve üzeri (şuanda 57'de) yani alıcılı bölgeye geçmesi momentumu artırabilir. Ayrıca, haftalıkta macd al konumunda devam. Aylıkta, macd'da histogram pozitife doğru dönme çabasında. Teknik iyi durmaya devam ediyor. Bazı şeyler göze batırılabiliyor böyle insanın inanası gelmiyor. Herkese bol şans. ytd.

Ayrıca, bir ilavede olası tobo için: 1.26'daki boyunu kırarsa tobo aktif olur. Şuanda sadece bir olasılık. Hadi bakalım.

Sayfa 404/464 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •