Sayfa 113/165 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 897 - 904 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Akfen Gayrimenkul karını artırdı

https://parafesor.net/akfen-gyo-2021...adi-13-02-2022

2. Bu kagıdı almak bi dert satmak ayri bir dert.Kar etti de ne oldu..Gelecege umutla baksa ne olacak Bide Yıldız pazarda ve BRUT TAKASTA.Omur boyumu cezalı bu ..oyle ise atin en dip pazara ne hali varsa görsün.Bu pazar guruplarını kim neye göre ayarlïyor oda bir efsane...Biride Garanti Factoring.İki kagitta sahiplik acisindan batmaz batirmaz,ama brut takasta.Bir suru triviri kagit guven vermesede al/sat yapabiliyorsun gun ici

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Endeks % 2 .Kağıdı 4.50 nin üstüne atmalarını beklerken .Aksine eksiye düşürüyorlar. Artık anladım ki gerçekten çok kötü niyetliler. İki üç günkü hareketler mal boşatmak içinmiş galiba. Allah bildiği gibi yapsın.

4. Bu bir ticaret olmaktan çıktı.9 lirayı göster 2 liraya düşür.Tam bir vurgun.Sizin bu oyunları çevirmenize müsade edenlerinde vebali büyük...

5. Verilen ceza açığa satış ve kredili işlem yasagı.Vaybe.Adamlar habire döşüyor..

6. Önce 2.72 yi göster sonra gegel için 2.90 yap.Sonra 2.75 e kadar milletin eline ver.Kaç gündür bu iş böyle..Çok pis küfretmek istiyorum da yinede ahlaklı olmak parayla ölçülmez.

7. Gelecek 2-3 yıl içerisinde AKFGY için hedef fiyatımı 13-16 TL arası güncelliyorum.

Yıl sonu aktif 9 TL
    twitter / @berryforeva
    blog; https://zbam1.blogspot.com

8. Akfen eger kurumsal bir tuzel kisilikse bir aciklama yapmali..Nedir bu serbest dusüs..Bazi insanlarin Allah tan da korkusu kalmamis...9 dan gectim 4/5 araligini bile cok gorduler..Borsada birtakim kural kaideler olmaz ise bunlar yasanir hep Yasanacaktir.sonra yetkililer doviz /altin almayin der .Borsaya girip patrona mi yada temsilcisinemi yatiralim...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 113/165 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •