Sayfa 513/932 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Öncelikle düşünceleriniz için teşekkürler Darilmak ne kelime aksine hoşuma gitti, farklı görüşleri önemserim. Duygusal bir yapım var ve bazen mantık yerine duygusal davranıyorum.
    Biraz daha açmak isterim secimimin nedenlerini.
    1-Haftalık trendleri önemserim, selec özelinde bakarsak uzun süredir takibimde olan bir hisse ve şirketi beğeniyorum. Grafikteki trend 843.
    2- kullanmış olduğum çeşitli dip taramaları var, haftalık bazda bist100 de ön sıralarda çıkması.
    3- Yine kullanmış olduğum bir özel indikatörün haftalık bazda dip seviyelerde olması ve yönünü yataya çevirmesi.
    4- St aylık destek ama eskiden beri takibimdeki bu hissenin 840-50 değerleri önemsiyor olması (gözlemim böyle doğru yanlış tartışılır)
    5- bütün bu saydıklarım tabii ki verdiğim kararın doğru olduğunu kanitlamaz

Her türlü fikre düşünceye saygım var. İsteyen arkadaşlar farklı görüşlerini paylaşabilir. Ama topigi kalabalık yapmamak adına özelden yazismak daha mantıklı olabilir.
    Teşekkürler, saygılar...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.

Bu arada...
    "Özelden yazışma" önerisine katılıyorum.
    Ek olarak olgunluğunuza, pozitif yaklaşımınıza şapka çıkarıyorum.
    Sevgiler, saygılar.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bu arada...
    "Özelden yazışma" önerisine katılıyorum.
    Ek olarak olgunluğunuza, pozitif yaklaşımınıza şapka çıkarıyorum.
    Sevgiler, saygılar.
    Bu topigi seviyorum nezaketiniz için teşekkürler. Saygılar

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Bu topigi seviyorum nezaketiniz için teşekkürler. Saygılar

Mekan sahibinde olay.
    Sözüm meclisten dışarı:
    Şuraya öküz bağlasak, 2. gün papyon takar
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4. Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Teşekkürler...
    Rica ederim

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Tabloya giremedi, bant genişliği olumsuz. Bugün için en beğendiğim senet, zamanı gelmedi. Ama takibe değer...

ARDYZ
    ARDYZ biraz daha olgunlaştı. Gider mi gider... Ama hala benim kriterlerime uygun değil...

8. Elinize sağlık Tolga bey

Sayfa 513/932 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •